שוחרר Call of Duty Modern Warfare 2: Remasterd

לאחר הדלפות ושמועות רבות, Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered שוחרר וזמין כעת להורדה ולרכישה עבור קונסולת Playstation 4 בלבד, עבור 19.99 דולר, בעוד אל פלטפורמות נוספות הוא ישוחרר ב־30 באפריל. הגרסה המחודשת מציעה שדרוגי גרפיקה, אך כוללת רק מצב משחק לשחקן יחיד, שאותו ניתן להשלים בערך תוך כ־5 שעות. שחקנים שירכשו את גרסת ה־Remastered יקבלו את החבילה "Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle", שנועדה לשימוש ב־MW החדש וב־Warzone. החבילה תציע כלי נשק, סקינים ו־Emotes. להמשך דיון היכנסו לפורום Call Of Duty.

מועד שחרור Wasteland 3 נדחה לחודש אוגוסט

יציאת Wasteland 3 נדחתה עד לחודש אוגוסט השנה, זאת בשל קשיים לוגיסטיים שנובעים מנגיף הקורונה. השקת המשחק, שהייתה אמורה להתקיים ב־19 במאי השנה – בעוד חודש וחצי בלבד – נדחתה בשלושה חודשים נוספים. לטענת ראש ומוביל הסטודיו Brian Fargo, הדחייה נגרמה כיוון שלפני כמה שבועות החברה עברה לעבודה מהבית בשל המצב, מה שהקשה על התפקוד של כלל העובדים ובהתאם גם על מועד השחרור של המשחק. Fargo הדגיש כי השאיפה היא להשיק את המשחק בנסיבות הטובות ביותר, גם אם הדבר אומר לשחרר אותו במועד מאוחר יותר כדי שיהיה "מוצר מצטיין כבר מיומו הראשון". כשיושק, Wasteland 3 יהיה זמין עבור הפלטפורמות PlaySation 4, Xbox One ו־PC. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

The Outer Worlds ישוחרר ל־Nintendo Switch בחודש יוני

The Outer Worlds הוא כותר ה־RPG מבית Obsidian שיצא לאור בחודש אוקטובר אל פלטפורמות Xbox One, PlayStation 4 ו־PC. בתחילת חודש פברואר נודע כי הגעת גרסת Nintendo Switch של המשחק נדחתה עד להודעה חדשה, אך כעת השמיים מתבהרים ומועד השחרור ידוע. למרבה המזל, מפתחת גרסת ה־Switch של המשחק יושבת בסין, היכן שנגיף הקורונה נרגע, מה שאפשר ל־Private Division להמשיך לעבוד עליו ולהכריז על מועד היציאה החדש – 5 ביוני השנה. בהתחשב בנסיבות, מדובר במועד קרוב ביותר. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Mount & Blade 2: Bannerlord עם ההשקה המוצלחת ביותר ב־Steam לשנת 2020

משחק האסטרטגיה בגוף שלישי, Mount & Blade 2: Bannerlord, יצא לאור השבוע בגרסת Early Access ב־Steam, בתור מה שנראה כמו ההשקה המוצלחת ביותר של Steam לשנת 2020 – החברה הודתה לשחקנים באמצעות ציוץ בחשבון הטוויטר של המשחק. כמות השחקנים המחוברים בו זמנית הגבוהה ביותר עד כה עמדה על 219,514, בעוד שברגעים אלו המשחק נמצא במקום הרביעי ברשימת המשחקים המשוחקים ביותר ב־Steam, אחרי Dota 2, CS GO ו־PUBG בהתאמה. המשחק הוכרז אי שם בשנת 2012, ומאז שנת 2017 החברה עדכנה אודות פיתוחו בבלוג ייעודי. הוא זמין ב־Steam בהנחה של כ־10% עד 13 באפריל, במחיר של כ־171 שקלים. להמשך דיון היכנסו לפורום אסטרטגיה כללי.

NieR: Automata מכר מעל 4.5 מיליון עותקים

מאז השקתו בשנת 2017, NieR: Automata הפך לאחד המשחקים המצליחים באותה שנה, בעודו מכר מעל 4.5 מיליון עותקים ברחבי העולם בפלטפורמות השונות, כך הכריזה החברה באמצעות ציוץ בחשבון הטוויטר של הסדרה והודתה לשחקנים והמעריצים. הוא יצא לאור בתחילת 2017 למחשב האישי וקונסולת PlayStation 4 ושנה לאחר מכן הגיע אל קונסולת Xbox One. באותה הזדמנות ובאופן מקרי, הוא מגיע השבוע לשירות Xbox Game Pass, מה שיאפשר לכם להתנסות בו. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

QuakeCon 2020 בוטל עקב נגיף הקורונה

QuakeCon 2020 אמור היה להיות אירוע מרשים וגדול עבור Bethesda ו־id Software לקראת השקת קונסולות הדור הבא, ובמיוחד לאור העובדה כי הכנס חוגג 25 שנים מאז החל. בדומה לאירועי ענק נוספים כמו E3 ו־GDC, גם QuakeCon, גם הוא בוטל עקב נגיף הקורונה שמשליט תוהו ובוהו ברחבי העולם. הכנס עצמו אמור היה להתקיים בקיץ הקרוב בטקסס, ארצות הברית. על פי Bethesda, יש האומרים כי הנגיף יירגע מעט עד חודש אוגוסט, אך מכיוון שנדרשות הכנות ותכנונים רבים לקראת הכנס, בצער רב הוחלט לבטלו באופן סופי על מנת לדאוג לבריאות העובדים. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.