נחשף מועד השחרור החדש של The Last of Us 2

The Last of Us 2 הוא משחק ההמשך של The Last of Us, המשחק המוצלח מבית Naughty Dog שהגיע אלינו בשנת 2013 באופן אקסקלוסיבי אל קונסולת PlayStation 4. לאחר שנדחה מחודש פברואר השנה אל מאי, ולאחר דחייה נוספת מוקדם יותר החודש, נחשף אתמול מועד שחרורו החדש של המשחק. בהצהרה שיצאה ב־PlayStation Blog מטעם Herman Hulst, ראש אולפני המשחקים של Sony, הוכרז כי The Last of Us 2 יצא לאור השנה כבר ב־19 ביוני. בעוד שמשחקים רבים נדחים למועדים מאוחרים יותר, "הודות" לנגיף הקורונה, התאריך החדש כלל אינו רחוק מאיתנו, מה שמהווה בשורה משמחת עבור כל מעריץ באשר הוא. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

מועד היציאה של Ghost of Tsushima נדחה לחודש יולי

Ghost of Tsushima הוא משחק הרפתקאות־פעולה, המתרחש בעולם פתוח ומגיע אלינו מבית אולפני Sucker Punch. המשחק היה אמור לצאת ב־26 ביוני 2020, אך לאחרונה נדחה למועד מאוחר יותר. באותה הצהרה ב־PlayStation Blog, שחשפה את תאריך השחרור החדש של The Last of Us 2, הוכרז גם כי מועד השחרור של Ghost of Tsushima נדחה ל־17 ביולי השנה. אף על פי שלא צוינה סיבה עבור העניין, ניתן לשער כי הדחייה נובעת מכך ש־Sony אינה רוצה לשחרר את שני הכותרים האקסקלוסיביים בטווח זמן קצר וקרוב מדי. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

על פי הדיווחים, Horizon Zero Dawn יהפוך לטרילוגיה

בעוד שמשחק המשך עבור Horizon Zero Dawn תמיד נראה באופק, נראה ש־Sony מתכננת תוכניות הרבה יותר גדולות בנושא. על פי דיווחים מאתר VGC, כך על פי מקורות המעורים בנושא שרמזו על כך, המשחק עתיד להתפתח לטרילוגיה שלמה. כבר מההתחלה היו לרשותה של מפתחת המשחק, Guerrila Games, תוכניות ותסריטים מוכנים שרק היו זקוקים לאישור של Sony על מנת לצאת לפועל. לפני כשנה אושר כי Horizon Zero Dawn 2 נמצא בפיתוח וצפוי להגיע אל PlayStation 5, אך טרם הוכרז מועד שחרור עבורו. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

עדכון חדש ל־GOG Galaxy 2.0 כולל את שירותי המשחקים שלכם

GOG Galaxy היא פלטפורמה של הפצת משחקים מבית CD Projekt Red אשר פעלה בשנים האחרונות באופן דומה ל־Steam ו־Epic Games. פלטפורמת GOG Galaxy 2.0 פועלת כ־Launcher מאוחד עבור כלל המשחקים שלכם אשר כעת מכילה גם את שירותי המשחקים שלכם. במילים אחרות: כל מנוי בשירות משחקים כמו Xbox Game Pass, Uplay Plus ושירותים אחרים יוכל להתקין את המשחקים שהם כוללים ולשחק בהם באמצעות GOG. כמו כן, העדכון כולל שיפורי Quality of Life ושדרוג ממשק המשתמש. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Uncharted 4 זמין חינם למנויי שירות PlayStation Plus

Uncharted 4: A Thief's End הוא משחק אקשן הרפתקאות מבית Naughty Dog אשר יצא לאור באופן אקסקלוסיבי לקונסולת PlayStation 4 בשנת 2016 ונחל הצלחה רבה. בעוד שרק לפני חודשים ספורים חולק Uncharted: The Nathan Drake Collection לבעלי מינוי PS Plus, כעת גם המשחק הרביעי זמין חינם לבעלי המינוי. אל Uncharted 4 מצטרף משחק המרוצים Dirt Rally 2.0 שיצא לאור לפני כשנה, ושניהם כאמור זמינים לבעלי מינוי PS Plus, אשר עולה כמה עשרות שקלים, בהתאם לבחירת המשתמש. להמשך דיון היכנסו לפורום PlayStation 4.

Days Gone חוגג שנה ליציאתו עם כמה נתונים סטטיסטיים

Days Gone הוא משחק פעולה־הרפתקאות־אימה, המתרחש בעולם פוסט־אפוקליפטי פתוח, שיצא באופן אקסקלוסיבי ל־PlayStation 4 לפני כשנה. לכבוד חגיגות השנה למשחק, פורסמה בחשבון הטוויטר של החברה תמונה המציגה הישגים ויעדים שונים שאליהם הגיעו השחקנים: מעל 200 מיליון שעות בוזבזו על "ניקוי" 45 מיליון עדרי זומבים, צולמו מעל מיליון תמונות מתוך המשחק, נמצאו 450 מיליון Collectibles, בוזבזו 8 מיליארד Credits על תיקון האופנוע במשחק, הושלמו 12.5 מיליון Challenges ועוד נתונים רבים אחרים. להמשך דיון היכנסו לפורום PlayStation 4.