נחשף המשחק הבא בסדרה – Assassin's Creed Valhalla

לאחר ספוקלציות רבות שהגיעו מתוך משחקים אחרים מבית Ubisoft, ביום רביעי האחרון נחשף הכותר הבא בסדרה האהובה – Assassin's Creed Valhalla. באמצעות טריילר אינטנסיבי ומלא אקשן נחשפנו אל המשחק הבא, שיעסוק במאבק בין הסקסונים לוויקינגים ויעקוב אחר דמות בשם Eivor, שאת מינה יקבעו השחקנים עצמם. כמו כן, המשחק יכלול מכאניקות RPG נוספות כגון: עיצוב הדמות, בניית התיישבות ויקינגית בהתאמה אישית, הובלת פשיטות ויצירת "אגדה ויקינגית משלכם". המשחק החדש יהיה זמין עבור הפלטפורמות: PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ועבור המחשב האישי, דרך החנות Epic Games. להמשך דיון היכנסו לפורום Assassin's Creed.

Infinity Ward מאשרת: Call of Duty Warzone כאן כדי להישאר

Call of Duty Warzone יצא לאור בחודש מרץ וכבר תוך חודש עבר את נקודת 50 מיליון השחקנים – והיה הראשון לעשות זאת בסדרה ארוכת השנים. בשיחה עם אתר Gamergen, אמר Taylor Kurosaki, במאי המשחק העלילתי ב־Infinity Ward, כי לחברה יש תוכניות ארוכות טווח עבור Warzone לשנים הקרובות, בעוד ש־Warzone יהווה עמוד התווך שיחבר בין כל שאר משחקי וסדרות Call of Duty יחד עם שחרור תוכן חדש כדי לרענן את חוויית המשחק. כמו כן ציין Kurosaki ש־Warzone יהיה זמין עבור קונסולות הדור הבא בעת יציאתן. להמשך דיון היכנסו לפורום Call of Duty.

הוכרז: The Last of Us 2 מוכן להשקה!

לאחר שהוכרז אי שם בשנת 2016 ומאז היה בפיתוח על ידי חברת Naughty Dog, הכריז בטוויטר במאי וכותב המשחק Neil Druckman כי המשחק הגיע לשלב בו הוא מוכן להשקתו, וכל מה שנותר הוא שיווקו אל החנויות ברחבי העולם. לאחר שבירך את צוות המפתחים על הגעתם לנקודת הציון, הוא המשיך ותיאר כיצד מדובר במשחק השאפתני ביותר של החברה, החל מהפסקול, העיצוב והמכאניקות שלו, שנעשו ברמה אחרת בהשוואה לעבודות קודמות של החברה. כחלק מההצהרה אמר כי בדיוק לאחרונה הוא סיים Playthrough נוסף של המשחק שגרם לו להתרגש פעם נוספת. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

EA Play יתקיים בחודש הבא באופן דיגיטלי בלבד

במהלך השנים האחרונות, בימים שקדמו לתערוכת E3 השנתית, בדרך כלל נערך כנס EA Play בסמוך למועד ומיקום התערוכה, והציג את כל החדשות הקשורות לחברת Electronic Arts, אך לאור נגיף הקורונה, האירוע יתקיים במתכונת אחרת. החברה הכריזה כי האירוע כולו יתקיים באופן דיגיטלי ב־02:00 של 12 ביוני על פי שעון ישראל (שישי לפנות בוקר). כמו בכל שנה, יש לצפות כי נראה חדשות בנוגע ל־FIFA, Madden ו־NHL, ואף משחקים שיצאו בשנה שעברה ועדיין ממשיכים לפעול כגון: Anthem ו־Apex Legends. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

אירוע EVO 2020 בוטל עקב נגיף הקורונה – אך יתקיים באופן מקוון

נגיף הקורונה ממשיך להכות בחוזקה – לאחר ביטולים, דחיות והעברה למתכונות מקוונות של אירועים וטורנירים רבים בתחום המשחקים, נודע כי אירוע נוסף בוטל. EVO 2020 הוא אירוע תחרותי שנתי שמתקיים מדי שנה בחודשי הקיץ, אך שבוטל השנה עקב נגיף הקורונה. על אף ביטולו, בציוץ ההכרזה על כך נודע כי הוא עתיד להתקיים באופן מקוון, כאשר הרשמה אליו תחל בשבוע הבא. המשחקים שהיו עתידים להופיע באירוע כללו את Super Smash Bros. Ultimate ו־Dragon Ball FighterZ ואף את Marvel vs Capcom 2 לכבוד יום הולדתו העשרים. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

כותר Battlefield הבא יצא לאור בשנה הבאה

לאחר שעבר זמן מה מאז יצא Battlefield V לפני כשנה וחצי, נראה כי EA כבר מכוונת אל הכותר הבא בסדרה המוכרת. לאחר שנציג מהחברה העלה השערה כי המשחק יצא בין 2021 ל־2022. בריאיון עם IGN שהתקיים בתחילת השבוע אושר כי המשחק הבא בסדרה יצא ב־2021. "הסטודיו (DICE) ממוקד בעתיד של Battlefield V שאנחנו מתכננים להביא אל השחקנים ב־2021", הוצהר, אך ללא פרטים נוספים. ייתכן כי מדובר ב־Battlefield 6 (או Battlefield 2) או בכלל במשהו שונה לחלוטין, אשר סביר מאוד שיגיע אל קונסולות הדור הבא. להמשך דיון היכנסו לפורום Battlefield.