בחודש יוני זה קורה: Death Stranding מגיע ל־PC

לאחר שנים של עבודה על המשחק, שנים של מסתורין ובסופו של דבר הגעת המשחק אל קונסולת PlayStation 4 בחודש נובמבר האחרון, מועד הגעת המשחק אל פלטפורמת המחשב הביתי אינו רחוק מאיתנו. מפיצת המשחקים 505 Games הודיעה באמצעות ציוץ בחשבון הטוויטר שלה כי Death Stranding יצא לאור ב־2 ביוני 2020 בחנויות הדיגיטליות Steam ו־Epic Games. גרסת המחשב של המשחק תכיל מצב צילום, רזולוציה גבוהה, תמיכה במסכים רחבים ואף תוכן מתוך Half-Life. המפיצה שחררה טריילר לכבוד ההכרזה, טריילר שאותו תוכלו לראות כאן. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

הרחבה חדשה מגיע אל The Division 2

The Division 2 הגיע אלינו בחודש פברואר בשנה שעברה, ומאז זכה ללא מעט תכנים חדשים, וכעת הגיע הזמן להרחבה נוספת – כאשר הפעם השחקנים חוזרים לניו יורק. Warlords of New York מתרחשת בתקופת הקיץ המאוחרת במנהטן התחתונה – וכוללת עולם פתוח חדש שניתן לחקור, המחולק לארבעה אזורים שונים. ההרחבה אף כוללת קו עלילה חדש שניתן לשחק בו, כמו גם מערכת Progression ו־Endgame משופרים. כמו כן, כחלק מההרחבה, מכניקות ה־RPG, ה־Dark Zone וה־Endgame עברו שינוי ושיפוץ לטובה, והרמה המקסימלית שניתן להגיע אליה הועלתה ל־40. לכבוד יציאת ההרחבה שחררה Ubisoft טריילר המציג מה מצפה לנו. להמשך דיון היכנסו לפורום The Division 2.

Final Fantasy: Remake מוכן להשקתו

למרות דחייה קטנה של המשחק מוקדם יותר השנה לתאריך 10 באפריל, נראה כי פיתוחו עומד בלוח הזמנים: בריאיון עם במאי המשחק טסטויה נומורה הוא נשאל מה מצב המשחק ואיך הוא מתקדם לקראת השקתו בחודש הבא. בתגובה הגיב נומורה כי היה לצוות הפיתוח ב־Square Enix מספיק זמן לעבוד ולשפר את איכות המשחק ולא יהיו יותר עיכובים. כלומר, המשחק מוכן להשקתו וניתן לשלוח אותו לייצור המוני. בתוך כך, השבוע שוחרר הדמו עבור המשחק, וניתן להתנסות בו באמצעות ה־PlayStation 4 שלכם. להמשך דיון היכנסו לפורום PlayStation 4.

כנס GDC נדחה עד להודעה חדשה בשל נגיף הקורונה

כנס GDC מאגד את ענקיות הטכנולוגיה והמשחקים במקום אחד מדי שנה, אך לאור התפרצות נגיף הקורונה ברחבי העולם, במשך השבועיים האחרונים הודיעו חברות שונות על ביטול השתתפותן בכנס. בהמשך לנושא זה, מוקדם יותר השבוע נערכה ועדה – בשיתוף צוות המארגנים, ספונסרים, פרטנרים ונציגים מהחברות המשתתפות – שבסופו של דבר הגיעה להחלטה על דחיית האירוע עד להודעה חדשה, וזאת כאמור בשל הנגיף. מדובר בכנס גדול שכלל תצוגות תכלית של חברות רבות ולעיתים גם הכרזות שונות, כדוגמת Google Stadia שנחשפה בשנה שעברה. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

שני משחקים חדשים מתווספים לשירות PS Plus

החודשים עוברים במהירות ומרץ כבר כאן, אך לא ניתן לפתוח חודש חדש ללא משחקים חדשים לשירות PS Plus. שני משחקים נוספים מתווספים אל השירות החודשי, וכל עוד מנויים בשירות – ניתן לשחק בהם ללא הגבלה. הראשון מבין השניים הוא Shadow of The Colossus, המהווה רימייק למשחק הקלאסי משנת 2005, שבו אתם משחקים נווד שמטייל בעולם האסור על מנת להילחם ביצור Colossi ענק. המשחק השני הוא לא אחר מאשר Sonic Forces, שמתאפיין ב־Gameplay דו ממדי ותלת ממדי כאחד, כאשר עליכם לעצור את תוכניותיו המרושעות של Doctor Eggman. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Gameplay חדש מתוך Half-Life Alyx

Half-Life: Alyx הוא משחק המציאות המדומה מבית Valve אשר הוכרז בשנה שעברה ומתרחש בין אירועי המשחק הראשון לשני. על אף שזכינו לטיזר קצרצר ואף לטריילר המציג את המשחק, הגיע הזמן לכמה קטעי Gameplay שחושפים כיצד המשחק מתנהל ופועל באמצעות המציאות המדומה. בלי להיכנס לפרטים, במהלך הסרטון ניתן לראות את ממשק המשתמש בפעולה, כיצד השחקן יכול להתגבר על מכשולים ואף את אפשרות הטלפורטציה שמקילה על שחקנים חדשים ב־VR. לצפייה בסרטונים בנפרד היכנסו לכאן. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.