אחרי שמגוון בוגרי העונה האחרונה של מאסטר שף התאקלמו בפופ אפים ופרויקטים קולינריים, הגיע גם זמנם של בוגרי סדרת הקינוחים הקינוח המושלם ובראשם זוכת העונה הראשונה של התכנית, רחלי ור ניר. ור ניר היא אומנם הבעלים של קונדיטוריית מאפיתי בשוק מחנה יהודה בירושלים, אבל כרגע המקום סגור לטובת מעבר ובינתיים מתחילה ור ניר פופ אפ חדש, לראשונה בתל אביב.

הפופ אפ, בחסות Baileys Irish Cream, התמקם בשרונה מרקט בתל אביב וור ניר תציע במקום למשך שבועיים (החל מהיום, 3.8) מבחר קינוחי ויטרינה, חלקם וריאציות על הקינוחים שהגישה בתכנית וחלקם קינוחים שמכרה בירושלים במאפייה שלה. כל הקינוחים במקום יימכרו במחיר אחיד של 42 שקלים ליחידה.

רחלי ור-ניר - הקינוח המושלם  (צילום: הקינוח המושלם, קשת 12)
וגם הקינוח הראשון שהגישה רחלי, אבל הפעם הוא כמעט ירחף | צילום: הקינוח המושלם, קשת 12
השופטים טועמים את הקינוח של רחלי ור-ניר (צילום: מתוך "הקינוח המושלם", קשת 12)
עכשיו גם אנחנו יכולים | צילום: מתוך "הקינוח המושלם", קשת 12

בין הקינוחים שתציע רחלי במקום תמצאו את הגרסה לקינוח כדור ההריסה שהוגש בגמר הקינוח המושלם תחת השם half wrecking ball ובו מוס יוגורט וניל, קרמו טחינת גרעיני חמנייה, גנואז' תבלינים, קרסט גרעיני חמנייה ומלח וקלתית חמאה. עוד יוגשו קינוח השח מט עם פנקוטה מנקאי, קונפי ענבים שחורים, קראנץ גרעיני דלעת ופרח המלח; גרסה ללא היד של קינוח כף היד שהגישה רחלי (בכל זאת, צריך להתאים את הקינוחים למכירה מסחרית ולא לפריים טיים) עם קרם צנובר מקורמל, קרמו לימון ובזיליקום וקראנץ׳ הדרים; וקינוח כמעט מרחף עם מוס מסקרפונה ורדים, קולי רימונים, קרסט ורדים ופיסטוק ופריך חמאה קלאסי.

קינוח רחלי ור ניר שרונה מרקט  (צילום: שירן כהן שי , יחסי ציבור)
כך ייראו הקינוחים בפופ אפ. פחות נוצץ אבל לא פחות טעים | צילום: שירן כהן שי , יחסי ציבור

לבד מקינוחי התכנית, יוצעו בפופ אפ גם קינוחים נוספים של רחלי כמו אייריש פסטוק עם קרם אנגלז Baileys אייריש קרים ומסקרפונה, קרם פיסטוק מקורמל, קראנץ׳ פיסטוק, מלח, וסוכריות פטל; בזיליים- זביון מסקרפונה וניל, קרם ליים ובזיליקום, וקראנץ' הדרים; ו-the mascarpone - מוס מסקרפונה וניל, קרמו קרמל אקזוטי, בסקוויט רך וניל, וקראסט גרעיני דלעת וקרמל.

רחלי תמכור את הקינוחים בשרונה מרקט בימות השבוע בשעות 10:00-22:00, בחמישי ושבת עד 23:00 וביום שישי בשעות 09:00-16:00.