ולנטיינ'ס, החג הכי אהוב על מסעדות ומפרסמים, כבר ממש כאן, ויחד איתו ההזדמנות לצאת עם האהובים שלכם ולאכול אוכל שעונה על ההגדרה רומנטי ומעורר תשוקה - כלומר קשור לשוקולד, תותים ויין. אז לכבוד החג ויטה וריטה יצאו לביקור ברשת המתוקה מכולן, מקס ברנר, כדי להעמיד ראש בראש את שתי המנות הכי רומנטיות בתפריט: פונדו שוקולד קלאסי וספיישל תותים.

כמו בכל רשת שמתמחה בשוקולדים, גם במקס ברנר הוולנטיינ'ס הוא אחד הימים העמוסים ביותר בשנה, ואת סניפי הרשת פוקדת כמות לקוחות כפולה מביום רגיל - עד כדי כך שאפשר לשמור מקום רק עד השעה 20:00, לאחר מכן עוברים לסגנון "כל הקודם זוכה". בעקבות הפופולריות של ערב האוהבים, תמצאו במקס ברנר תפריט זוגי מתוק עם שתי כוסות יין, קינוח זוגי לבחירה וקופסת שוקולדים במחיר של 119 שקלים. אנחנו ניסינו את פונדו השוקולד שמגיע עם גריל מרשמלו, פירות טריים, נשיקות מרנג ומיני מאפינס.

מקס ברנר פונדו (צילום: אלירן ניסן,  יחסי ציבור )
הפונדו לו היינו נשבעים אמונים | צילום: אלירן ניסן, יחסי ציבור

מחוץ לתפריט הוולנטיינ'ס הזמנו את מנת הספיישל הזוגית שמבוססת על תותים עם ופל תותי פרוטי ושוקולד לבן, מגדל שכבות שוקולד בראוניז עם גנאש שוקולד לבן ותותים, מיני שאנטי תותים, גלידת וניל ומבחנה של שוקולד חלב חם (94 שקלים).

למרות ההתנגדות הנחרצת של ויטה לאכול פונדו, המנה הקלאסית הזו שבתה את לבנו בשניות. לפני הכל היה זה המבער שהונח במרכז השולחן והכניס אותנו לאווירת צלה-זאת-בעצמך, אחר כך היו אלה מרכיבי הפונדו - מרשמלו ושפע פירות טריים ועוגיות, ולבסוף, והכי חשוב: במנה הזאת אפשר לשלוט באופן יחסי במתיקות של כל ביס, מה שמהווה יתרון עצום במקום כמו מקס ברנר.

מקס ברנר תותים (צילום: אלירן ניסן,  יחסי ציבור )
תותים לאוהבים במקס ברנר | צילום: אלירן ניסן, יחסי ציבור

האפשרות לשלוט בלטה אל מול היעדר השליטה במנת התותים, שאמנם הייתה מרשימה ועצומה, אבל גם מתוקה כל כך עד שהיה לנו קשה לקחת ממנה עוד ביס. כל מקום בצלחת היה עמוס ביותר מדי מרכיבים - תותים, שוקולד, ופל בלגי ומבחנות. הרגשנו מוקפות בסוכר. בסופו של דבר המשכנו לנשנש עוד ועוד ממנת הפונדו, שגם הייתה הרבה יותר אסתטית.

בשורה התחתונה, אם אתם מוצאים את עצמכם בוולנטיינ'ס באחד מסניפי מקס ברנר, זאת המנה שאנחנו ממליצות לכם ללכת עליה. חוץ מזה, זה גם רעיון קל מאוד לביצוע בבית, כזה שיוציא אתכם בני או בנות זוג משקיענים ומתוקים במיוחד. לכו על זה באהבה.

"חדשות האוכל" משודרת בקשת בימים א'-ג' בשעה 15:45.

>> לכל חדשות האוכל

>> בפעם שעברה הרעפנו אהבה על מנות פלאפל ב-200 שקלים