קשה להתעלם מכך שבשנים האחרונות רשת המזון המהיר מקדונלדס מנסה להמציא את עצמה מחדש - אם בשיתופי פעולה, אם במנות חדשות שלעיתים גורמות להרמות גבה, ואם בקונספטים ויוזמות שלא מפסיקות להגיע כמו זה שהושק ממש בשבוע שעבר: הזמנת ארוחות ישירות לרכב בחניון, גם בסניפים שבהם ממש אין מק דרייב. 

חלק מהחידושים מתאימים לרוח התקופה, וחלק הם גימיקים, אבל החידוש ששמענו עליו היום שימח אותנו באמת! ידוע שלצד ההמבורגרים והצ'יפס, דווקא הגלידות של הרשת פופולריות במיוחד ולמעשה מאז ומתמיד היו מוצר שיש לגביו סוג של קונצנזוס בישראל. כעת, לראשונה, מאפשרים במקדונלדס החל ממחר, רכישת אריזות משפחתיות של גלידת פיצוץ.

View this post on Instagram

A post shared by מקדונלד׳ס | McDonald's Israel (@mcdonalds_israel)

לפני שתתלהבו מהקינוח החדש שתביאו לארוחה המשפחתית השבוע, היות שמדובר בפיילוט, ניתן יהיה לרכוש את המארזים המוגדלים (שמגיעים במשקל 500-600 גרם) רק ב-10 סניפים של הרשת, בינתיים, ותמורת 45 שקלים לאריזה תקבלו גם 4 וופלים הביתה.    

ומה לגבי הטעמים? גלידת פיצוץ המשפחתית (בטעם וניל כמובן) תוצע לצד תוספות כמו סירופ שוקולד, סירופ קרמל או סירופ תות, עוגיות אוריאו, M'S&M, ושוקולד ואגוזי לוז. מלבד בטייק אווי ניתן יהיה לרכוש את האריזה המשפחתית גם בישיבה במקום.

זאת רשימת הסניפים בהם ניתן יהיה לרכוש את הגלידה המשפחתית: טיילת תל אביב, אלונים, תמרה, גן שמואל, וולקן, סינמה ג'י ראשלצ, רמת השרון, כוכב הצפון, אונו מרקט, פיאנו נתניה, מול זכרון, רוטשילד תל אביב. 

לכל הפרטים