בשורות מצוינות לפתיחת השבוע: לאחר שבתחילת החודש דיווחנו כי מסעדת הפועלים חנן מרגילן נסגרת לתקופה בלתי ידועה, המסעדה נפתחה היום רשמית מחדש, ושבה לפעילות רגילה, תחת הגבלות התו הסגול כמובן.

בחודשים האחרונים, שעמוסים בעיקר בדיווחים על סגירות מסעדות לצמיתות או על סגירות זמניות עם תאריך פתיחה מחודשת לא ידוע, משמח מאוד לדווח גם על קאמבק שכזה, בייחוד כשמדובר באחת מהמסעדות הטובות ביותר שפועלות בארץ.חנן מרגילן
אפשר לחזור לקבב ולמנטי | צילום: גיל גוטקין, אוכל טוב

בניגוד למרבית המסעדות שעל סגירתן דיווחנו במדור מאז פרוץ משבר הקורונה (כמו דיקסי של חיים כהן או בראסרי של רותי ברודו), הסגירה של חנן מרגילן למספר שבועות לא נבעה מבעיות שהתעוררו במקום בעקבות קשיי הפעילות בעת הקורונה. עם זאת, בזירת המסעדנות ההפכפכה, מסעדות רבות שנסגרות לתקופה, מכל סיבה שהיא, על פי רוב אינן נפתחות מחדש גם אם מדווחות על סגירה זמנית. כאן כאמור, זה אינו המקרה וחנן מרגילן תפעל כרגיל החל מהיום בימות השבוע ראשון ועד חמישי בשעות 11:00-22:00.

במקביל לקאמבק של אחד הקבבים הטובים ביותר בארץ בחנן מרגילן, מסעדות נוספות שנסגרו לפעילות בשבועות האחרונים נפתחו מחדש: קלארו של השף רן שמואלי, שלשמחתנו פתח מחדש את המקום לפעילות מחודשת בסוף השבוע האחרון.