פנקייקס (צילום: עידית נרקיס כ"ץ, אוכל טוב)
לפי דאעש | צילום: עידית נרקיס כ"ץ, אוכל טוב

תהיתם פעם מה אוכלים לוחמי טרור בעיראק וסוריה, או מה זולל חבר טיפוסי בדאע"ש לפני שהוא יוצא לעוד יום במשרד? אם תהיתם ואם לא - מקבץ מתכונים חדש שמשחררת הסוכנות לנשים אל זאווארה (Al Zawra) מטעם דאע"ש מספק תשובות לכל השאלות, כך לפחות לפי האתר אל ערבייה. תפקידה של הסוכנות לנשים של דאע"ש הוא להכין את האחיות הלוחמות הג'יהאדיסטיות לשדה הקרב, תוך דגש חשוב גם על חיי המטבח של הבשלניות, שמכינות כמובן אוכל לחיילים הלוחמים. 

בואו לקרוא מה עוד טעים אצלנו בפייסבוק

המתכון הראשון שהתפרסם, המהווה את הפרק הראשון של ספר הבישול המתהווה, הוא של כדורי אנרגיה עם תמרים - שזה, מסתבר, החטיף המושלם לאכול בהפסקה בשדה הקרב. כעת התפרסם המתכון השני בסדרה, והוא למרבה ההפתעה אמריקני לחלוטין - פנקייק.

עוד באוכל טוב:

 

בניגוד לכדורי התמרים הפשוטים, המתכון של הפנקייק של דאע"ש מעט מורכב יותר ומזין הרבה פחות. הוא מצריך ביצה אחת, 4 כפיות סוכר, כפית שמן, 4 כפיות מלח, כוס חלב וכוס קמח. המתכון מפרט גם באיזו מחבת ראוי להשתמש וכמובן איך נכון להגיש את הפנקייקים של דאע"ש - המלצת המערכת היא עם דבש או סירופ מייפל. בשביל מה לשים בפנקייק 4 כפיות מלח? גם אנחנו שאלנו את עצמנו. כוח להילחם זה בטוח לא נותן. פתרון אחד אפשרי הוא שאת הפנקייקס האלה מגישים לעיתונאים זרים, במקום עריפת הראש המסורתית.

רוצים לנסות בעצמכם?

>> לכל חדשות האוכל