אנחנו חסידים גדולים מאוד של ביסלי על כל סוגיו. מדובר באחד החטיפים הממכרים והכיפיים ביותר ולכן התרגשנו לראות ששידכו אותו לחטיף נוסף שאין דרך להפסיק לאכול: המאנצ'יס. ביחד דמיינו שהם יוצרים חטיף מטריף שהולך מושלם עם כל דבר פלוס מינוס. אז האם הציפיות התגשמו? בערך.

את הביסלי מאנץ' החדש אפשר למצוא בשני טעמים: ספרדי, שכולל ביסלי פיצה וביסלי פלאפל בתוספת בוטנים וגרעיני חמנייה פיקנטיים, ומקסיקני - בטעם ספייסי צ'ילי עם ביסלי בצל ובתוספת בוטנים וגרעיני חמנייה פיקנטיים.

מה חשבנו? הדבר הבולט הראשון היה קודם כל הכמות. בניגוד לביסלי המקורי, מדובר בשקית קטנטנה במיוחד, שגורמת להתבאסות כבר מהשנייה הראשונה. אנחנו מבינים שמאנצ'יס זה מוצר יקר יותר מביסלי, אבל למה להפוך את הדלות לכל כך בולטת? מאידך, היו טועמים שדווקא אהבו את הכמות הקטנה, בעיקר משום שהיא גרמה להם לשלוט בדחף לחסל הכל בשניות. הרי אי אפשר לאכול יותר מ-40 גרם כשבשקית יש רק 40 גרם.

ביסלי מאנצ'יס ספרדי
הטעם טוב, אבל מה עם הכמות? | צילום: יחסי ציבור

ברמת הטעם נרשמה בעיקר התלהבות מהמוצר החדש, בייחוד מהטעם המקסיקני, שהיה פיקנטי במידה. הגרסה הספרדית הייתה משונה מעט אבל עדיין נאכלה כמעט עד תום. בשורה התחתונה, הציון הממוצע של עשרת הטועמים שהתנסו בביסלי היה 2.95 מתוך 5, שזה בהחלט לא רע.

את עיקר הניקוד הפסיד הביסלי מאנץ' החדש לא בגלל הטעם אלא בגלל המחיר והכמות, 3.5 עד 4.5 שקלים לשקית - שזה לא מעט יחסית לביסלי רגיל, ששוקל 100 גרם ועולה כ-6.5 שקלים. בקיצור, יכול להיות שיותר משתלם כלכלית לרכוש שקיות מאנצ'יס ושקית ביסלי נפרדות ולערבב ביניהם. תעשו את השיקולים שלכם.

"חדשות האוכל" משודרת בקשת בימים א'-ג' בשעה 15:45.

>> לכל חדשות האוכל