מיכל אנסקי (צילום: רועי ברקוביץ')
מתכוננת למסעדה. אנסקי | צילום: רועי ברקוביץ'

רק בשבוע שעבר סיפרנו לכם כאן על המסעדה החדשה של השף יונתן רושפלד ברחוב לונץ בתל אביב, והנה מאסטר שפית נוספת מכריזה על פתיחת המסעדה החדשה שלה. המקום החדש של מיכל אנסקי ייקרא אחד העם 1, על שם הכתובת שבה ממוקמת המסעדה (ולא, לא קשור למירי פסקל).

בואו נהיה חברים בפייסבוק

אחד העם 1 היא המסעדה הראשונה של השופטת, ובה היא תשמש הן כאחת הבעלים והן כאחראית על התפריט. במקום, כך מסבירה אנסקי הערב בחשבון האינסטגרם שלה, לא יוגש תפריט כשר עם תעודה אך האוכל לא יכלול פירות ים או חזיר ולא מנות המשלבות בשר וחלב על מנת לכבד את ציבור הסועדים השומר כשרות. על פי אנסקי, המקום עתיד להיפתח לפעילות כבר בתחילת חודש יוני הקרוב, והיא יצרה בו תפריט ישראלי עכשווי הנותן דגש לחומרי גלם מקומיים ועונתיים.

עוד באוכל טוב:

אחד העם 1 ממוקמת במקום שבו פעלה עד לאחרונה מסעדת ננה בר בשכונת נווה צדק. כניסתה של אנסקי אל המוסד הוותיק, שעבר לא מעט תהפוכות וחילופים בשנים האחרונות, מסמנת התחלה חדשה הן עבור המסעדה והן עבור אנסקי כמסעדנית.

ובעוד אנסקי עסוקה בימים אלה בשיפוצים וגיוס עובדים למסעדה החדשה, הקולגה השופט יונתן רושפלד, עתיד לפתוח את המסעדה החדשה שלו ושל בן טיפוחיו עודד סיידא, לונץ ביסטרו, כבר ביום חמישי הקרוב. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

אחד העם 1, אחד העם 1, תל אביב.

>> לכל חדשות האוכל