קוקי ניישן גלידה
אם זה לא מראה מפתה אנחנו לא יודעים מה כן | צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור
יש כאלה שאומרים שצרות באות בצרורות. אנחנו שמחים לבשר לכם על עוד משהו שבא בצרורות - והוא הכי רחוק מצרה שיכול להיות. הכוונה היא כמובן לסנדוויצ'י הגלידה, שהולכים ומשתלטים על ישראל כאילו מינימום יולי עכשיו. כמו שזה נראה מכאן, העונה החמה של 2016 תיסוב כל כולה סביב גלידות, אבל לא סתם גלידות אלא כאלה שמוכמנות בתוך בצק.

כריכי גלידות הם לא דבר חדש אמנם, וכבר בשנה שעברה החלו ניצוצות הטרנד הזה לנצנץ במקומות כמו רשת קוקיז התל אביבית או ביסקוקיט בראשון לציון - אבל השנה נראה שכל עניין הפחמימות בשילוב גלידה תופס גל רציני יותר; אחרי הקרמרי דה ל'אקלייר שנפתח לאחרונה סמוך לדיזנגוף סנטר והקוקי קרים בשוק מחנה יהודה בירושלים, עכשיו הגיע תורו של הסניף החדש והענקי של גלידריית קוקי ניישן להיפתח במרכז בתל אביב, בדרך להפוך לרשת בפריסה ארצית.

יודעים איפה ממש טעים? בפייסבוק שלנו!

קוקי ניישן
עוגיות בעבודת יד וגלידה. טרנד הקיץ הנוכחי | צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור
את הסניף הראשון של קוקי ניישן פתחו אנשי חיי הלילה ניר ברייטמן וגל שור במרכז שוסטר ברמת אביב לפני כמה חודשים, אחרי שחברו לגלידה באר שבע המוכרת והוותיקה, שמספקת את כל הגלידות והסורבטים שנמכרים במקום. הגלידרייה הצבעונית והחדשה פונה בעיקר למשפחות ולילדים שמאכלסים את רמת אביב, והצליחה לכבוש את השכונה בסערה. בניגוד לסניף המשפחתי ברמת אביב, הסניף החדש במרכז דיזנגוף נועד יותר לבליינים הצעירים שעוברים באזור בכל שעות היום והלילה. "כל הגלידות שלנו עשויות מחומרים טבעיים בלבד וללא כל תוספת חיצונית של חומרי טעם וריח", מספר ברייטמן. "אנחנו משתמשים כאן בחומרים הטובים ביותר ואיכות היא הדבר הכי חשוב לנו במקום הזה".

עוד באוכל טוב:


הסניף החדש ייפתח בעוד כשבועיים ויציע מעל 40 סוגי גלידות בטעמים כמו חלבה, מסטיק, שוקולד בלגי, קינדר, וגם סורבטים בטעמי פטל, לימון, מנגו ותות. בין העוגיות המאכלסות את הגלידות תמצאו טעמים כמו רד ולווט, שוקולד צ'יפס, חמאה, וניל, אוראו, ספרינקלס ושוקולד. המחיר לסנדוויץ' הוא 19 שקלים ליחידה, ועוד נמכרים במקום כדורי שוקולד בציפוי סוכריות צבעוניות או קוקוס, וכמובן גביעי ענק עם גלידות.

קוקי ניישן. אבא אחימאיר 19, מרכז שוסטר, רמת אביב. ראשון-שבת, 12:00-23:00; דיזנגוף 149, ראשון-שבת, 12:00 עד אחרון הלקוחות. לא כשר.

>> לכל חדשות האוכל
קוקי ניישן גלידה דיזנגוף
ויש גם גלידה רגילה. אבל בגביעי ענק | צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור