לפני שנגלה לכם למה ארנולד שוורצנגר קורא לאכול פחות בשר, הפעם אנחנו מחפשים בעזרת אפליקציית איזי מסעדה איטלקית מומלצת בכפר סבא, ואלה התוצאות: במקום השלישי - מסעדת גומבה, מסעדה איטלקית משפחתית שבמרכזה טאבון מרשים שבו אופים את כל הפיצות; במקום השני מסעדת פיורי, שבה מכינים את כל הפסטות הטעימות בעבודת יד; ובמקום הראשון - פיאנו פיאנו, מסעדה איטלקית מוכרת שמציעה תפריט הכולל ארוחות בוקר, צהריים וערב, עם שלל פיצות, פסטות, סלטים, ומנות בשר איטלקיות.

קפלצו פיאנו פיאנו (צילום: אגמדיה,  יחסי ציבור )
חביבת האיטלקיות בכפר סבא. פיאנו פיאנו | צילום: אגמדיה, יחסי ציבור

העתיד הוא במדפסות תלת ממד

חדשות חמות עבור חובבי הקפה והסלפי: לראשונה בישראל - מדפסת תלת ממד שמדפיסה כל תמונה או איור שתרצו על הקצף בקפה שלכם. לאחר שהתיישבתם בבית הקפה, תוכלו להיכנס לאפליקציה של מכונת הקפה, לבחור באחת התמונות שמופיעות בה או בתמונה שלכם, ולשלוח אותה למכונת הקפה. תוך שניות מדפסת התלת ממד תדפיס את התמונה על הקצף של הקפה שלכם.

את מדפסת הקפה תוכלו למצוא כרגע רק במקום אחד בארץ, בברקפה החדש במלון רוטשילד בתל אביב, אבל זה ממש לא הסוף. אין ספק שעולם מדפסות התלת ממש הוא העתיד של עולם האוכל. עד כדי כך שלא רחוק היום שבו נוכל לעצב את האוכל בעצמנו ואז להדפיס אותו. ואם זה לא מספיק, העתיד כולל גם רובוט שיכין לכם כל ארוחה שתרצו ואפילו ישטוף את הכלים כשיסיים. 

שוורצנגר רוצה שתאכלו פחות בשר
אנחנו רגילים לראות את מושל קליפורניה לשעבר, כוכב הקולנוע ארנולד שוורצנגר, בדמות המחסל הקשוח – אבל בסוף השבוע הוא הפתיע בחשבון הפייסבוק שלו עם סרטון יוצא דופן. שוורצנגר התגייס למאבק בהתחממות הגלובלית ובסרטון הזה הוא קורא לכולנו לאכול פחות בשר. קרוב לשניים וחצי מיליון כבר צפו בסרטון הזה. אז האם תצמצמו את צריכת הבשר שלכם בעקבות הקריאה של ארנולד?

סחלב בגביע גלידה (צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב)
אנחנו נמסנו. סחלב בגביע גלידה בבוזה | צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב

האם הדבר החם הבא הוא משקאות בגביעי גלידה?
ולקינוח – הטרנד האמריקני של משקאות חמים בגביעי גלידה נוחת בישראל. רשת הגלידריות בוזה החליטה לאמץ את הטרנד בסניפיה, ולהציע קפה או סחלב חם בגביע גלידה נהדר, המיוצר במקום. טעמנו כדי לראות האם  מדובר בלהיט החורף הקרוב. הפינה המלאה מהתכנית "חי בלילה", ממש כאן: 

>> לכל חדשות האוכל