יונתן רושפלד (צילום: רמי זרנגר)
בקרוב בחתונה שלכם? רושפלד | צילום: רמי זרנגר

רק השבוע הוכרז כי השף יונתן רושפלד עתיד לפתוח באפריל דוכן אוכל רחוב הודי, וכבר רומז השף על פרויקט נוסף ומפתיע במיוחד שבו הוא עתיד לקחת חלק בעתיד הקרוב - והפעם מיזם קולינרי בתחום האירועים.

חברים יש רק בפייסבוק

רושפלד הכריז היום בחשבון האינסטגרם שלו על חבירתו לאולם האירועים החדש RAY בתל אביב. "בדיוק כמו שקרה במלונות מפוארים לאוכל האיום שהיה מוגש שם, כך בדיוק פרק שונה וטעים בהרבה מיועד למי שהיום החשוב בחייו וליקיריו לא ייזכר כ'פרגית/אנטרקוט'. הקלה לחתן ולכלה", כך כותב רושפלד, ומבטיח לשנות את כל מה שאנחנו מכירים בתחום הקולינריה בגני האירועים.

רושפלד מצטרף לריי אירועים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ברוך הבא לתחום האירועים | צילום: צילום מסך אינסטגרם

רושפלד אינו השף הראשון שגילה את ענף ההסעדה באירועים, ענף שהיה ידוע לשמצה עד שהחלו, בשנים האחרונות, לקחת בו חלק שפים נחשבים במיוחד. השף עומר מילר, למשל, חבר בשנה החולפת לגן האירועים שבע, עם קייטרינג באזאר שלו, השף ארז קומרובסקי אחראי כבר שנים ארוכות על קייטרינג ארז וחנן שפועל כרגע עם אולם האירועים אביגדור והשף רן שמואלי מפעיל את קייטרינג שמואלי מזה שנים רבות.

עוד באוכל טוב

 

כפי שאתם בוודאי זוכרים, השנה החולפת הייתה סוערת במיוחד עבור עסקיו הקולינריים של רושפלד. בתחילה נפרד השף מקבוצת עדיס לייף סטייל וממסעדות הקבוצה בראשן עמד, לאחר מכן פתח את שורת המסעדות שלו ארוחת ערב בתל אביב וארוחת ערב בירושלים, וסגר אותן לאחר זמן קצר. כעת, אחרי כמה חודשים שבהן לא בישל במסעדה משלו, נראה שהשף עולה שוב על הסוס.

יונתן רושפלד (צילום:  רמי זרנגר)
הקץ לפרגית | צילום: רמי זרנגר

יונתן רושפלד לא הגיב לפרטים.

מטעם אולם האירועים ריי נמסר: "אנחנו עדיין נמצאים במשא ומתן ושום דבר עוד לא סגור סופית".