למרות שהשיפודיות אף פעם לא נעלמו באמת מעולם מהנוף המקומי, מאז שדוכן השיפודים ג'סמינו בתל אביב נפתח והעמיד בתור את כל הפודיז בארץ, הסקס אפיל חזר לתחום והשיפודים הפכו להיות הטרנד הכי חם בישראל. לראייה: דני הברברי מיפו הפך את הבסטה הקטנה למסעדונת של ממש בראשון לציון, אחד מאנשי הגריל של ג'סמינו פתח מקום משלו בשם פיתה תל אביב שכבר עושה שמות ברחוב הרצל בעיר, ועכשיו אנחנו כאן לספר לכם על מקום חדש מהז'אנר, הפעם ברעננה.

המקום נקרא עזיזה ובעליו אחראים על מספר מקומות אחרים כמו דוכן האוכל האסייתי צ'ופ צ'ופ ברחוב אבן גבירול בתל אביב. כעת הבינו הבעלים שיש להכות על הברזל בעודו חם ולהתמקד באחד מהתחומים החביבים על אכלני ישראל מאז ומתמיד - פיתה במילוי חם מהמנגל.

 

עזיזה רעננה
יש גם אופציות לטבעונים | צילום: Ykey Digital, יחסי ציבור

המנות כאן מתבססות על פיתות מאודות וגמישות במילוי של קבב, פרגיות, אסאדו, סטייק אנד אגז או נקניקיות ברזילאיות, שאיתם נכנסים אל הפיתה גם פלפל חלפיניו, עגבניות ובצל מהגריל, עמבה, טחינה, סלט ירקות ופרוסות מלפפון חמוץ.

בעזיזה מציעים גם וריאציה צמחונית וטבעונית, כך שיש כאן גם פיתה עם סביח (שגם החצילים בה נעשים על גריל הפחמים) לצד פיתת שווארמה סייטן שנשבעים בה שתחזיר את תאוות הבשרים גם בקרב הנמנעים מהתענוג, ופיתת דלעת צלויה.   

לצד הפיתה מציעים כאן גם סלט אישי או סלט גדול צמחוני או בשרי וקינוח קטן של פיתת שוקולד. המחירים נעים סביב 25-33 שקלים למנה צמחונית ובין 32-41 שקלים למנות הבשריות.

החרושת 18, רעננה. ראשון-רביעי 11:00-02:00, חמישי 11:00-04:00. טלפון: 053-4448784. כשר