אחרי גל המסעדות הגרוזיניות שנפתחו בתל אביב כמו סופרה, ראצ'ה, טש וטשה ולילו הגרוזינית בשוק הפשפשים, הגיע הזמן שתנופת האוכל הגיאורגי תכבוש גם ערים נוספות. אז אנחנו שמחים לבשר שהשבוע נפתחה לפעילות סופרה (Supra) בראשון לציון, אחותה הקטנה של מסעדת האם שנפתחה לפני כשנה לפעילות בשדרות רוטשילד בתל אביב.

המסעדה החדשה ממוקמת במתחם הסינמה סיטי בעיר, ומציעה מנות גיאורגיות מסורתיות לצד מנות מחבל הקווקז. בשונה ממסעדת האם ובהתאם למקום העמוס בעוברים ושבים, יוקם במקום גם דוכן אקספרס גיאורגי שבו תוכלו להתחמש במאפים גיאורגיים ומנות מפתח מהתפריט בלי להיכנס למסעדה.

סופרה ראשון לציון חינקלי
מגיעים לראשון. החינקלי של סופרה | צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור

בראשה של סופרה ראשון לציון עומדים אותם בעלים של הסניף התל אביבי - דליה היילפרן ויורם סבי (שהם גם הבעלים של קייטרינג גיאורגי שפועל למעלה משלושים שנה ברחבי העולם), ובמקום החדש יצטרפו לשניים ארסן פוליטוב, בן לוי וקנדוב פיני כשותפים נוספים.

סופרה החדשה, בדיוק כמו אחותה הגדולה, שמה דגש על העיצוב הגיאורגי המסורתי והמפואר עם שלל גופי תאורה מעניינים ופריטים גיאורגיים במגוון רחב של חללי ישיבה שונים. כמו כן, לאלו מכם שהתרגלו לאווירת המסיבה שמציעה המסעדה בשדרות רוטשילד, גם בסניף בראשון לציון תוכלו ליהנות מהופעות שישלימו את החגיגה הגיאורגית.

סופרה ראשון לציון סלטים גיאורגיים
סלטים גיאורגיים כמיטב המסורת | צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור

בין המנות במקום תמצאו באדריג'אני - גלילי חציל במילוי ממרח אגוזים, שום, בצל וכוסברה; סלמון בעישון ביתי עם בליני גבינה; חצ'פורי אצ'רולי במילוי גבינה וביצת עין; חצ'פורי יהודי במילוי גבינה ותרד; צ'יבורקי בשר; חינקלי בשר מסורתי; ורניקי; קבב קווקזי; שווארמה גיאורגית מוגשת עם חציל קלוי, בצל כבוש וטחינת אגוזים; וקופאטי פיקנטי - נקניקיות בשר בקר עם עשבי תיבול גיאורגיים ושום. לצד תפריט האוכל מוגש במקום גם תפריט אלכוהול שכולל מגוון יינות גאורגיים וקוקטיילים עם נגיעות גאורגיות. בקיצור, חגיגה.

סופרה ראשון לציון. ילדי טהרן 3 סינמה סיטי, ראשון לציון. 03-7165757. לא כשר

>> לכל חדשות האוכל