למעלה משנה חלפה מאז שסיפרנו לכם לראשונה על מסעדת טיטו (Tito), המיזם השאפתני של קבוצת מסעדות הבוקר בנדיקט. המקום המתוכנן, מסעדה איטלקית חדשנית שמתאימה לקבוצות גדולות, עורר בזמנו התלהבות אדירה אצלכם הגולשים (וגם אצלנו, נודה), אך לאור ענייני בירוקרטיה פתיחתו נדחתה בכל פעם מחדש.

אצלנו תמיד פתוח: בואו אל עמוד הפייסבוק של אוכל טוב

השבוע נפתחה סוף סוף המסעדה באופן רשמי בקניון גבעתיים, וכיאה למסעדה האיטלקית והמשפחתית שהיא שואפת להיות, תוכלו למצוא במקום כ-200 מקומות ישיבה ועיצוב מזמין שמזכיר מאוד מסעדות באותו סגנון שפועלות בארה"ב עם שולחנות ענק ועיצובים בעץ. בנוסף, בהתאם לקו הרעיוני-חברתי, הכול כאן הולך להיות גדול במיוחד: החל מהסכו"ם הענקי ועד מנות החלוקה שמוגשות לשולחן, כמו סלט שיגיע בקערות עצומות, לזניה גדולה שמוגשת במגש משפחתי או עוגות שלמות שמיועדות לכל הסועדים בשולחן. בקיצור, נשמע לנו כמו מקום מושלם לאופי הצרכני הישראלי.

טיטו קלמארי (צילום: שרית גופן,  יחסי ציבור )
הכל יותר טעים כשהוא גדול | צילום: שרית גופן, יחסי ציבור
טיטו גבעתיים  (צילום: שרית גופן,  יחסי ציבור )
ומגיע במגשים | צילום: שרית גופן, יחסי ציבור


כל המנות בטיטו נעשות במסעדה עצמה, וכן, זה כולל גם את הפסטות. בנוסף, תוכלו לחלוק כאן מנות קלאסיות כמו אנטיפסטי, סלט קפרזה, קנלוני, ספגטי מרינרה, ספגטי מיט בולס, צ'יקן פרמזן או ארנצ'יני עם פירות ים, וכמובן גם קינוחים כמו עוגת רד וולווט (למרות תו התקן האמריקאי שמתנוסס עליה), טירמיסו, קראק פאי וגלידות איטלקיות.
טיטו רד ולווט עוגה  (צילום: שרית גופן,  יחסי ציבור )
רד וולווט. נראית נהדר, אבל מאמריקה | צילום: שרית גופן, יחסי ציבור


עוד באוכל טוב:

בנוסף לחוויית הישיבה במסעדה, המקום ישים דגש על מערך הטייק אווי המושקע שלו - ניתן יהיה לקחת שאריות (בסירים משפחתיים או קערות מגניבות), וכמובן להזמין משלוחים לכל אזור גבעתיים והסביבה. כרגע פועלת המסעדה בשעות הערב בלבד (בין 18:00 ל-23:00) ובהמשך היא תיפתח כבר משעות הצהריים.  

על טיטו אחראית כאמור קבוצת בנדיקט, בה חברים יאיר קינדלר, איתי פשיגודה, גיא אוסדון ושי כהנא. בשנה האחרונה חוותה הקבוצה התפתחות של ממש עם מסעדת בנדיקט הראשונה שתיפתח מחוץ לגבולות ישראל (בקרוב מאוד במלון בוטיק בברלין), ומסעדות בנדיקט נוספות ברחבי הארץ, כמו זאת שנפתחה ממש לאחרונה בצומת ביל"ו. 

טיטו Tito. דרך יצחק רבין,  קניון גבעתיים (הכניסה דרך הפארק שצמוד לקניון). 03-6317080. לא כשר

 >> לכל חדשות האוכל