זה לא משנה אם אתם ילדים או מבוגרים - אתם בטוח אוהבים קרטיבים, גלידות או שלגונים. למרות האהבה הגדולה (ואולי בגללה) עניין בחירת השלגון המנצח הוא משימה קשה במיוחד. החלטנו לבדוק במבחן טעימה מה הקרטיב החביב על ילדי ישראל, ולשם כך כינסנו מספר מומחים בני שבע עד תשע. הטועמים הצעירים קיבלו לטעימה שלגונים וקרטיבים מסוגים שוניםף קרטיב פירות לה פרוטה בטעם תפוז אננס, טילון בטעם עוגיות לוטוס, מזרק גלידת מסטיק של נסטלה, ושלגון פאי לימון של פלדמן.

ביקשנו מהנסיינים לדרג כל גלידה ושלגון: מאחת (פחות טעים) ועד חמש (טעים מאוד). אז אז מה היו הציונים של המומחים שלנו? באופן מפתיע במיוחד, את הציון הגבוה ביותר קיבל שלגון לה פרוטה בטעם תפוז אננס שנתפס כשלגון הבריא ביותר מבין האפשרויות שהענקנו לילדים. כל הטועמים אהבו את הטעמים הפירותיים ואת העובדה שהשלגון לא מתוק מדי. בסך הכל הוא קיבל מהטועמים שלנו 15 נקודות.

במקום השני, אחרי שלגון לה פרוטה, נמצא טילון הלוטוס שקיבל 12 נקודות. במקום השלישי: מזרק גלידת המסטיק שקיבל 8 נקודות - הילדים אהבו את פטנט המזרק אך פחות חיבבו את המתיקות המוגזמת של הגלידה. למקום האחרון הגיע שלגון הפאי לימון (חלק מגלידות הקיץ החדשות של פלדמן לקיץ בסדרת הפטיסרי). אצל מרבית הילדים קיבל השלגון את הציון 5 בלבד - לא מפתיע בהתחשב בעובדה שהוא מיועד בעיקר למבוגרים שבבדיקה שלנו דווקא אהבו אותו מאוד.