החופש הגדול הולך ומתקדם ואיתו הצורך לשעשע את הילדים, ולמצוא מקומות בילוי שיהיו אטרקטיביים עבורם אבל גם עבורנו המבוגרים. אז הפעם בחי בלילה החלטנו לצאת לבדוק אופציה שמדברת אל כל חובבי המתוקים ללא הבדלי גיל, ופקדנו את רשת הקינוחים "גט לק".

הסניף הראשון של הרשת נפתח בשנת 2014 באשקלון כגלידרייה קטנה; מאז מונה הרשת כבר תשעה סניפים בדרום הארץ, והיא הספיקה לכבוש את הרשתות החברתיות עם קינוחים מקוריים ומוגזמים. היום תמצאו בסניפים לא רק גלידות, אלא מגוון רחב של קינוחים שמשלבים הרבה מאוד עולמות של מתוקים שונים זה מזה.  

 

ג'ט לק כנאפה  (צילום: אדי ישראל, יחסי ציבור)
שילוב בין פנקייק לכנאפה | צילום: אדי ישראל, יחסי ציבור

אנחנו הגענו לכאן כדי לטעום את הסופקייק – סופלה שוקולד חם, המוגש על פנקייק מצופה שוקולד חלב ושוקולד לבן, המגיע עם כדור גלידה וקצפת (65 שקלים). עוד מנה שלא יכלנו לפספס הייתה הכנאפקייק – כנאפה חם על פנקייק, עם רוטב פיסטוק ושוקולד לבן, שברי פיסטוק, גלידה וקצפת (65 שקלים).

בנוסף טעמנו גם את הקינוח שנוצר בעבור האינסטגרם ועונה לכותרת "הסטורי קייק" - עוגת שכבות של שוקולד וקרם וניל שמגיעה עם רוטב לבחירה מבין אפשרויות כמו: קינדר בואנו, פררו רושה, סניקרס, אוראו, הרשיז, לוטוס, מקופלת, ריסז ועוד. אנחנו אהבנו במיוחד את עוגת הפררו רושה שהצליחה לספק גם מרירות נעימה בתוך כל המתיקות, וגם גרסת הלוטוס הייתה טובה מאוד למי שחובב את העוגייה. 

 

ג'ט לק פנקייק  (צילום: אדי ישראל, יחסי ציבור)
וסופלה על פנקייק | צילום: אדי ישראל, יחסי ציבור

אין ספק שהמנות כאן מצטלמות היטב כיאה לתקופת הסטוריז שאנו חיים בה. לטעמנו, קינוח אחד כזה בהחלט מתאים לחלוקה עם כל בני המשפחה (כי בכל זאת הוא מתוק ועמוס מאוד). החביב עלינו מבין הקינוחים הרבים היה העוגה- שהיא אולי פחות מקורית מקינוחים שמשלבים בין המון מתוקים כמו הכנאפקייק או הסופקייק, אבל כאלה אנחנו, מעדיפים טעם על פני חזות וקומבינצניות חדשניות. 

את העוגה ניתן לרכוש כפרוסה יחידה (32 שקלים), או כעוגה שלמה עם ציפויים שונים (179 שקלים). בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים מקום שיצליח לרגש את הילדים שלכם, ג'ט לק כנראה יצליח במשימה. הבעיה הגדולה יותר היא לגרום להם לבחור כאן רק קינוח אחד. 

לפרטים נוספים