את האוכל שלנו ברשת ארומה אנחנו רגילים לרכוש כשהוא כבר מוכן, אבל לקראת החורף, יצאה הרשת הפופולרית בקו חדש של מרקים מוכנים וקפואים שניתן לרכוש הביתה ולהכין אצלכם במטבח מתי שרוצים. כל מארז מכיל שלוש מנות, עולה 45 שקלים, ומגיע בטעמי עדשים, עגבניות ומרק ירקות כתומים.

מה חשבנו? מבין מדגם הטועמים שניסו את המרק, חוות הדעת הכללית הייתה לכאן ולכאן: אפשר היה למצוא שם את כל טווח הציונים; מאלו שנתנו ציון 1 וקבעו שהמרק לא טעים, ועד כאלו שקבעו שהמרק מעולה ומגיע לו ציון 5.

מרק עדשים ארומה ישראל
מגוון טעמים. מרקים קפואים הביתה מבית ארומה ישראל | צילום: דודי מוסקוביץ, יחסי ציבור

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות האוכל של ישראל

הביקורת הכללית על המארז עצמו לא הייתה חיובית באופן גורף - המרק מגיע במארז פלסטיק לא אטרקטיבי במיוחד ולא נוח לתפעול (אם תירצו למשל ררק מנה אחת אין דרך לשמור או להקפיא חזרה את יתר המרק), מה שאומר שהסיפור הזה רלוונטי רק אם אתם שלושה אנשים שממש משתוקקים באותו רגע לאותו סוג מרק.

מבחינת הטעם מדובר במרק חביב שהרגיש למרבית הטועמים ביתי למדי. המרק נכנס לקטגוריה לא קיימת של מרקים ביתיים קפואים, ובניגוד לאפשרויות כמו מרקי נמס בכוס למיניהם, הם בריאים יותר ולא מכילים אבקות מרק או חומרים משמרים. בקיצור, אם אתם לא יודעים להכין מרק אבל בא לכם אחד זמין בבית, המרקים החדשים מבית ארומה הם בהחלט אפשרות חביבה.

"חדשות האוכל של ישראל", ראשון עד שלישי, 15:45, ערוץ 2