קוצ'ינה תמר (צילום: אפיק גבאי,  יחסי ציבור )
להתראות. קוצ'ינה תמר | צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור

אחרי 10 שנים של פעילות הודיעה היום השפית תמר כהן צדק, אחת הנשים הבולטות בקולינריה הישראלית, על סגירת מסעדה קוצ'ינה תמר בתל אביב. כהן צדק תסגור את המסעדה לאלתר, כבר מהיום (למעט אירועים פרטיים שנקבעו מראש), אחרי תקופת לבטים ארוכה במהלך החגים האחרונים.

יש לנו פייסבוק, ונורא כיף לברוח אליו

את הכשרתה באוכל איטלקי קיבלה כהן צדק בחבל אמיליה רומאנה שבצפון איטליה, ועליו ביססה לאחר מכן את המטבח של המסעדה. את קוצ'ינה תמר פתחה בשכונת יד חרוצים, במקום שבו פעלה מסעדת וינס ותמר בבעלות משותפת של כהן צדק ובן זוגה דאז וינס מוסטר. השלב הבא של כהן צדק בזירת המסעדנות אינו ידוע, אבל השאיפה היא לפתוח מקום נוסף משלה, בזמן ומקום שעדיין לא נקבעו. "אמשיך כמובן לעשות את הדבר האהוב עליי ביותר והוא לבשל", היא מבטיחה, "ובקרוב אעדכן לגבי ההמשך והתכניות לעתיד. תודה על האמון והנאמנות ב-10 השנים האחרונות".

עוד באוכל טוב:

 

 

"יש המון סיבות להחלטה לסגור", אמרה היום, "בעיקר הצורך לחדש ולהתרענן. אחרי החגים היינו אמורים לפתוח שוב כרגיל אבל החלטתי, אחרי המון מחשבות, שאם כבר נלחמים בעסק הזה של מסעדנות, כדאי להתחיל שוב במקום חדש עם אנרגיות חדשות. לעשות משהו חדש ואחר ולשנות. קוצ'ינה תמר זה מקום שאני מאוד אוהבת וזה הבייבי שלי שבניתי במו ידיי. זה לא עוד מקום עבודה. אבל דברים משתנים וגם אתה צריך להשתנות איתם".

 >> לכל חדשות האוכל