טונה טאפאס אחד העם (צילום: איליה מלניקוב,  יחסי ציבור )
אומרים יפה שלום. טונה בטאפאס אחד העם | צילום: איליה מלניקוב, יחסי ציבור

לאחר כמעט שבע שנות פעילות נודע היום כי מסעדת טאפאס אחד העם של קבוצת הקולינריה עדי'ס לייף סטייל עומדת לסגור את שעריה. המסעדה, תמשיך לפעול בשבועיים הקרובים, עד ל-5 לאפריל, ולאחר מכן תסיים את פעילותה.

כל חדשות האוכל המעניינות גם אצלנו בפייסבוק

לדברי הקבוצה סגירת המסעדה נובעת מסיום חוזה השכירות עם בעלי הנכס שבו היא ממוקמת. המסעדה עתידה להימכר ליזם פרטי, ואילו הנכס יהפוך לבניין מגורים יוקרתי. "בשל הפרויקט הממושך", נמסר מהקבוצה, "אין מנוס מלסגור את המסעדה ולמנוע מציבור לקוחותינו את אי הנעימות בזמן העבודות הארוכות".

בניגוד לשמועות על ניסיונות מכירה של יתר מסעדות הקבוצה, בהם מסעדת הדגל הרברט סמואל תל אביב, מבהירים בעדי'ס לייף סטייל כי אין בכוונתם לתת למכירת טאפאס אחד העם להשפיע על יתר המסעדות בבעלותם. "אנו מזמינים את קהל לקוחותינו למסעדות הרברט סמואל תל אביב והרברט סמואל הכשרה בהרצליה", הם מוסרים, "ובקרוב מאוד למסעדת הרברט סמואל ירושלים שצפויה להיפתח באמצע מאי".

מסעדת טאפאס אחד העם הייתה ממובילות טרנד הטאפאס שהתפתח בתל אביב בעשור האחרון. היא הייתה מזוהה מאוד עם השף יונתן רושפלד, שהקים אותה יחד עם קבוצת עדי'ס לייף סטייל, ממנה נפרד לפני כשנה לטובת יציאה לדרך עצמאית. מלבד טאפאס אחד העם, מאז עזב רושפלד סגרה קבוצת הקולינריה עדי'ס לייף סטייל גם את מסעדת עלמה לאונג', שפעלה במלון עלמה הסמוך לטאפאס אחד העם, ומכרה הן את מלון הבוטיק והן את המסעדה שהופעלה בתוכו.

טאפאס אחד העם (צילום: איליה מלניקוב,  יחסי ציבור )
בדרך להפוך לבניין מגורים יוקרתי. טאפאס אחד העם | צילום: איליה מלניקוב, יחסי ציבור
>> לכל חדשות האוכל