אנחנו נמצאים בשיאו של החופש הגדול - התקופה היפה הזו בשנה שבה בני הנוער שוכחים מחויבות מהי, מבלים כאילו אין מחר, מעוררים את קנאת המבוגרים בכל יום מחדש וכמובן תוקעים הרבה מאוד ג'אנק, ובעיקר פיצה. עבורם בדקנו הפעם שני מותגי פיצה שמזכירים לנו את הפיצות שאנחנו יכולנו להרשות לעצמנו בגיל ההתבגרות: הן לא יקרות, בהחלט לא יוקרתיות, והכי חשוב משתלמות ונהדרות כפתרון לארוחה לילדים ובני נוער בחופשת הקיץ.

הזמנו מגש של פיצה עם זיתים ירוקים משני מותגי פיצות רמת-גניים: פיצה פי 2 (35 שקלים לא כולל משלוח) ופיצה 1+1 (64 שקלים לא כולל משלוח). כבר כאן הופתענו - חשבנו שפיצה 1+1 כשמה כן היא, עולה חצי מפיצה רגילה, אלא שבפועל התגלה שבהזמנת מגש אחד המחיר הוא סטנדרטי לחלוטין (לזכותם של 1+1 בהחלט ייאמר שאפשר להזמין זוג פיצות במבצע, במחיר 79 שקלים ללא תוספות, לא כולל משלוח).

פיצות זולות מארזים ויטה וריטה (צילום: ריטה גולדשטיין, mako אוכל)
רמת גן על המפה | צילום: ריטה גולדשטיין, mako אוכל

את הרושם החיובי יותר קיבלנו מפיצה פי 2, שהייתה נאה וריחנית וניחנה בבצק דק וטוב. הפיצה הייתה פשוטה אך עשויה היטב, כמות הזיתים הייתה ניכרת, הרוטב היה קלאסי ובולט אבל לא יותר מדי והגבינה אומנם לא הייתה מוצרלה, אך הייתה מהנה וצלויה היטב. בקיצור - מדובר בפיצה טובה מאוד לסוגה ובמחיר הזה היא יותר ממשתלמת.

פיצה 1+1, לעומת זאת, אכזבה. היא הייתה צמיגית, הבצק היה שמנמן ולא באופן מהנה, התוספת של הזיתים הייתה קמצנית יחסית למתחרה והגבינה אומנם פוזרה בשפע, אבל לא הצליחה להציל את החוויה. בשורה התחתונה, מצאנו פיצה משתלמת וטובה שהיינו שמחים לבלות איתה את החופש הגדול, וזאת פיצה פי 2. עכשיו שמישהו רק יסדר לנו חופש.

פיצה פי 2. כצנלסון 45, גבעתיים. 03-732-5566

פיצה 1+1. הרוא"ה 104, רמת גן. 03-570-4025