206 בשרים

מה הזמנו? שיפוד אנטרקוט בפיתה (60 שקלים) וסודה (10 שקלים). המשלוח עלה לנו עוד 10 שקלים כך שעל הכל שילמנו 80 שקלים.

זמן הגעה: 30 דקות.

מה חשבנו? חוויית המשלוח מ-206 הייתה כל כך נעימה ומהירה, שקשה שלא לפרגן להם עוד לפני הטעימה. אפילו התקשרו אלינו באדיבות לשאול מה אנחנו רוצים בתוך הפיתה שזה המעשה היפה ביותר שאפשר לעשות לאדם רעב. הם גם הגיעו במהירות מפתיעה והכל התנהל היטב - עד לרגע שבו טעמנו מהפיתה עצמה.

הפיתה הייתה גדולה וחביבה, אך נסתמה כולה בחלקה העליון בצ'יפס סמרטוטי מז'אנר השיפודיות, ולא מהסוג שכיף לאכול. גם אחרי שהוצאנו את הצ'יפס והנחנו אותו בצד - התבאסנו. הסלטים היו חביבים, אבל הבשר היה חתוך לפיסות ענקיות ומדמם מבפנים, מה שהקשה מאוד על הלעיסה. בקיצור, חוויית אכילה לא מהנה שבסופה הותרנו יותר מחצי פיתה, שזה פשע. החמוצים, מאידך, היו מעולים - פריכים וכיפיים. חבל שלא היה מהם יותר.

בשורה התחתונה: שירות מעולה אבל אוכל מעט מאכזב. ציפינו ליותר.

פיתה שיפוד אנטריקוט 206 בשרים (צילום: אוכל טוב, mako אוכל)
הפיתה של 206 בשרים. כמה צ'יפס כמה | צילום: אוכל טוב, mako אוכל

מפגש הסטייק

מה הזמנו? ממפגש הסטייק המיתולוגית הזמנו שיפוד אנטרקוט בפיתה (46 שקלים) וקולה זירו (11 שקלים). רצינו לעצור כאן, אבל מחיר המינימום של 100 שקלים לא נתן לנו. ולכן הזמנו גם פיתה עם שיפוד פרגית שלא נכנסה לבחינה אבל נאכלה (31 שקלים) וסלט ירקות בשביל הבריאות (36 שקלים). המשלוח תומחר בעוד 10 שקלים וכך שילמנו בסך הכול 134 שקלים.

זמן הגעה: 60 דקות.

מה חשבנו? הפיתה ממפגש הסטייק הדיפה ניחוחות עמבה מהממים והייתה צבעונית במיוחד - עם סלטי כרוב בכל הצבעים ובשר שמבצבץ החוצה. גם הפיתה עצמה הייתה אוורירית ומעולה, גדושה בהרבה חומוס טוב. חתיכות הבשר היו גדולות פחות מב-206 בשרים, ועשויות טוב יותר עם טעמי גריל מעולים ועשירים. למרות שגם בפיתה של מפגש הסטייק נתקלנו בלא מעט פיסות בשר בעייתיות, עדיין - במבחן הטעם הם ניצחו בענק. לא נותר דבר מפיתת שיפוד האנטרקוט שלהם, וזה אומר הכל. גם המחיר היה צנוע בהרבה מזה של המתחרים.

בשורה התחתונה: הפיתה של מפגש הסטייק הייתה כמעט כל מה שרצינו מארוחת צהריים של שיפודים. החומוס היה ניטרלי ונעים, הפיתה אוורירית וטובה, הבשר - כשהיה עשוי נכון - היה מעולה, הכמויות נדיבות, הסלטים נהדרים, והעמבה, הו העמבה. ניצחון בנוק אאוט למוסד הבשרים הוותיק.

פיתה שיפוד אנטריקוט מפגש הסטייק (צילום: אוכל טוב, mako אוכל)
כשזה עובד זה עובד. מפגש הסטייק | צילום: אוכל טוב, mako אוכל

>> והנה מבחן הקבבורגר של איל שני ושגב משה

>> מתכונים לפסח