עד לא מזמן צירוף המילים "גו נודלס" גרר אחריו קונוטציות למעדן האסייתי המסורתי והאהוב מהניינטיז – מוקפץ בבגט. התחושה הייתה של אוכל קצת נחות, משהו לספק אתו קרייב למונוסודיום גלוטמט שאחריו תרגישו צמאים ושמנוניים למשך יומיים. אז התעלמנו. התפרענו על מאות שקלים בצפרה ובעתות משבר אפילו התדרדרנו לכדי ג'ירף או סושי מג'פניקה, רק בגלל אותה דעה קדומה ומטופשת שמנעה מאתנו להבין שמדובר במשלוח אסייתי ראוי באמת, ושהוא היה לנו מתחת לאף תמיד. טוב, אולי לא תמיד, אבל בשנה האחרונה פלוס מינוס.

בפייסבוק שלנו אין דעות קדומות על אוכל

פאד סיי ליאו (צילום: דניאל לילה)
חמם אותנו בערבים. פאד סיי ליאו בקר | צילום: דניאל לילה

בהתחלה החלטנו ללכת על בטוח – אגרול ונודלס – למרות מחלקת הסושי הענפה בתפריט. מה לעשות, אחד העקרונות המנחים בחיי הוא לא לסכן את קיבתי עם סושי ממקורות זרים. אבל אז גיליתי שדרך האתר יש קופון לסושי, ומאחר שאחד העקרונות המנחים בחיי הוא לא לסכן את קיבתי עם סושי ממקורות זרים אלא אם כן הוא מגיע עם קופון, הוספתי גם סושי. הקופון כלל שלושה רולים ב-69 שקלים (אבל מהשווים, לא מאקי דג), עסקה משתלמת לכל הדעות, והוספנו אליה גם מנת פאד סיי ליאו בקר (46 שקלים) ומנת אגרול (18 שקלים).

מוכרחים לציין שהאתר לא מאוד מוצלח, מה שמוביל לתיאור האירועים המשעמם הבא: אחרי שסיימנו להזמין באתר הופיעה לפתע הודעה מצמררת לפיה אנחנו "לא באזור החלוקה", טענה שאיננה מקובלת עליי לפחות עד לסוף השנה הנוכחית שבה נעזוב את תל אביב. אז התקשרנו למסעדה ושם התברר שאנחנו דווקא כן באזור החלוקה, אבל אם אנחנו מזמינים טלפונית אז אין לנו את קופון הסושי שתקף רק באתר. מאחר שגם זה לא היה מקובל עליי, חזרנו לאתר אחר שאפשר להזמין ממנו מהמסעדה וההזמנה התקבלה. ואתם יודעים מה הלקח מהסיפור המשעמם הזה – אל תוותרו על החלומות שלכם! לעולם! במיוחד אם הם כוללים קופון לסושי.

חונק או מפנק?

הבטיחו עד 75 דקות, הגיעו תוך 45. מנת האגרול כללה שלושה אגרולים די גדולים עם ירקות וטופו והגיעה עם שלושה רטבים שונים שרק אחד מהם, החמוץ מתוק, היה טעים. לא מדובר באגרולים מבריקים אבל הם שרדו את המשלוח באופן סביר והיו סבבה לגמרי. מנת הנודלס הייתה טעימה מאוד - הרבה בשר בקר חתוך דק שהוקפץ עם אטריות אורז, שמטבען לא מגיעות מושלמות במשלוח ונוטות להידבק זו לזו, ולמרות זאת היו מוצלחות. גם הברוקולי, הכוסברה והבוטנים הוסיפו טעמים טובים והתחושה הייתה של מנה טובה, מספקת ומחממת.

עוד באוכל טוב:

 

אגרול (צילום: דניאל לילה)
אל תתנו לדעות קדומות לעצור אתכם. בדרך כלל. אגרול | צילום: דניאל לילה

הסושי היה טעים ומפתיע. הוא אמנם הגיע קר מדי, לא ברור אם בגלל הקור בחוץ או שחומרי הגלם בדיוק יצאו מקירור ולא הספיקו להגיע לטמפרטורת סושי צוננת אך סבירה, אבל חוץ מזה הוא היה אחלה. רול הספייסי טונה כלל מלפפון, אבוקדו וציפוי עירית, והרבה מאוד טונה. בכלל, בכל הרולים הורגשה נדיבות בגזרת הדגה. לא עוד גושי ענק של אורז המסווים קובייה קמצנית של משהו שהיה פעם סלמון, אלא איזון יפה בין כל המרכיבים. הסלמון רול הגיע עם אבוקדו, סלמון סקין ועטיפה של סלמון והיה מצוין ורענן, והריינבו רול הגיע עם אבוקדו, גזר ובצל ירוק והיה עטוף בדגי ים שונים – סלמון, טונה ודג ים, שמלבד השילוב השנוי במחלוקת של גזר בסושי (אני נגד), היה כיפי ופרשי וטעים. הרולים גדולים, לא הצלחנו לסיים אותם, ויכולים להיות ארוחת צהריים מעולה לשני אנשים בעבודה.

אז נכון, גו נודלס היא עדיין מזללה אסייתית, מוצלחת ככל שתהיה. זה לא הסושי של יקימונו ואלה לא הנודלס של צפרה, אבל מבחינת השילוב של ואליו פור מאני ואיכות - מדובר בהזמנה הרבה יותר משתלמת משתיהן. הזמנה טעימה ולא קורעת כיס, לא כזאת שנאמץ לאירועים מיוחדים או ימי הולדת, אלא סתם ככה, לחיים עצמם.

הזמנה: דרך האתר, אבל קצת הסתבכנו.
זמן הגעה: עד 75 דקות, הגיעו תוך 45.
אריזה: נחמדה וסטנדרטית, נדיבות בגזרת הרטבים.
מחיר: 142 כולל דמי משלוח להרבה אוכל. שווה מאוד.
 
>> האמת, כבר היינו בגו נודלס ואכלנו את הכובע
>> בפעם שעברה בדקנו את המשלוח של אוליברי