בין אינספור דגני בוקר חדשים ומלהיבים, בסיבוב האחרון שלנו ברמי לוי גנבו לנו את המבט דווקא מארזי דגני הבוקר מבית המותג, הן בגלל המחיר המשתלם במיוחד (9.90 למארז דגני בוקר במשקל 500 גרם) והן בגלל שמותיהם המשעשעים: קינמוני לדגני קינמון בצורת ריבועים (ניסיון להשתוות לסינימיניז, יש לשער), צדפוני לדגני בוקר בטעם שוקולד חלב בצורת צדפות (ככל הנראה חיקוי לדגני הקוקומן), וגלגלוני לדגני בוקר דבש בצורת טבעות (בהשראת דגני צ'יריוס).

דגני בוקר רמי לוי  (צילום: ריטה גולדשטיין, mako אוכל)
מה שכן, יש כאן בעיה מסוימת ביצירתיות | צילום: ריטה גולדשטיין, mako אוכל

נכונים להתנסות, רכשנו את המארזים שעליהם איורים של חיות (לעיתים בלתי מזוהות), ולקחנו למשרד לטעימה. הבשורה הראשונה והחשובה ביותר היא שהדגנים כולם חביבים מאוד בטעמם, ולא מתוקים מדי כמו המוצרים המקוריים (מה שלצערנו לא בא לידי ביטוי בערכים התזונתיים, שהתגלו כגרועים באותה מידה כמו דגני הבוקר האחרים).

עם זאת, הערה חשובה: מי שמתכוון לערוך השוואת עומק בין המוצרים מבית המותג הפרטי של רמי לוי לדגני הבוקר המקוריים דינו שיישאר מאוכזב. רק במנותק מההשוואה אפשר ליהנות כראוי מהדגנים מבית המותג הפרטי - אז בבקשה, בואו בלי ציפיות.

ולפירוט: דגני הבוקר השוקולדיים (צדפוני) היו החביבים עלינו ביותר. הצדפות הן צורה כיפית ביותר, ואף על פי שאין כאן טעמי שוקולד עזים, מדובר בדגנים פריכים וטעימים, שילדים ללא צל של ספק יאהבו מאוד. דגני הקינמון (קינמוני) היו אף הם פריכים וחביבים, אבל כאן הורגש מחסור של ממש בקינמון – הן בניחוחות והן בטעמים. נותרנו עם ריבועים פריכים שהיו טעימים למדי אך לא עשירים בטעם שבו הם מתהדרים. גם הדגנים העגולים לקו בחסר, בייחוד בגזרת טעמי הדבש, שלא הורגשו כלל.

בשורה התחתונה: אם אתם מחפשים העתק זול בהרבה של המוצרים המקוריים - לא תמצאו אותו במוצרים מבית המותג הפרטי של רמי לוי. אבל אם אתם פשוט רוצים דגני בוקר טעימים, במחיר משתלם ממש - אתם הולכים ליהנות מאוד, ולא פחות חשוב: להרגיש שקיבלתם תמורה מעולה לכסף.