ריבר נודלס בר

מה הזמנו? רול סלמון ואבוקדו (37 שקלים), ווגיו קמפיו - רול צמחוני עם אבוקדו, חביתה יפנית וקמפיו (36 שקלים), מים בטעם תפוח (12 שקלים) ודמי משלוח (11 שקלים). בסה"כ 96 שקלים.

זמן הגעה: שעה.

מה חשבנו? הרושם הראשוני מהסושי של ריבר הותיר אותנו מוטרדות: רול הסלמון שהגיע היה נראה בסדר גמור, עם ציפוי שגרתי לחלוטין. לעומת זאת, הרולים שכללו אבוקדו היו מלהיבים פחות, בייחוד הרול הצמחוני שהיה גם עטוף באבוקדו ונראה נורא. האבוקדו היה צהוב - שזה הגיוני בהתחשב בעונה, אבל אם זה המצב, יש להימנע מלשים את האבוקדו בחזית הרול שלכם. כי אף אחד לא רוצה לאכול אבוקדו כשהוא צהוב.

בנוגע לטעמים - היה שיפור מסוים: רול הסלמון אבוקדו היה הסביר מבין הרולים שקיבלנו בכל המשלוח כולו. הרול הצמחוני מאידך, היה מתקתק באופן מוגזם - החביתה היפנית הייתה עמוסת סוכר וכך גם הדלעת המוחמצת. בסך הכול מדובר ברולים סבירים יחסית, וגם קיבלנו שקית רטבים גדולה, שהייתה מעט מוגזמת ביחס כמות הרולים שהזמנו - אבל יצרה רושם של נדיבות.

בשורה התחתונה: אכיל, אך לא מלהיב.

ריבר משלוח ויטה וריטה (צילום: ויטה קיירס, mako אוכל)
כן כן, מימין למעלה זה אבוקדו | צילום: ויטה קיירס, mako אוכל

אושי אושי

מה הזמנו? פיש רולס רויס (42 שקלים), ריו רול (46 שקלים), סודה (10 שקלים), דמי משלוח (8 שקלים). בסה"כ: 106 שקלים (ואחרי הנחת צהריים: 96.20 שקלים).

זמן הגעה: שעה.

מה חשבנו? רול הרולס רויס עם הטונה, הסלמון, הדניס, הגזר והבצל הירוק כלל רק 4 יחידות והיה חביב בטעמו. לעומת זאת, את הרושם הגרוע ביותר במשלוח כולו קיבלנו מהריו רול. רול שאמור היה לכלול סלמון אפוי ואבוקדו עם ציפוי חביב וצבעוני של אבוקדו וצ'ילי, אבל הגיע אלינו עם ציפוי בצבע אפור ממש, של אבוקדו שהתעייף ועמד ככל הנראה המון זמן לפני שהגיע אלינו למשרד. משהו שלחלוטין לא עושה לאף אחד חשק לטעום אותו.

אזרנו אומץ והורדנו את הציפוי הצידה. הטעם של הרול היה כשל טונה מקופסה שמישהו הכניס לתוך סושי. שום דבר כאן לא היה טוב. למען האמת, זה היה כל כך רע שהטעמים האיומים ליוו אותנו גם שעות לאחר מכן. שום דבר לא יכול היה לתקן את החותם הנוראי שהותיר הרול המביך הזה על כל חווית המשלוח מאושי אושי. וזה עוד לצד העובדה שגבו מאיתנו כאן מחיר גבוה. כן, זה ללא ספק אחד מהמשלוחים הגרועים ביותר שנתקלנו בהם.

בשורה התחתונה: אף אחד מהמשלוחים לא הבריק. אבל הרול האפור של אושי אושי גרם לנו לחלחלה של ממש.

אושי אושי משלוח ויטה וריטה (צילום: ויטה קיירס, mako אוכל)
וזה חברים, סושי שנראה רע | צילום: ויטה קיירס, mako אוכל