זה לקח כמעט שנתיים, אבל סוף סוף הגענו לשלב שאנחנו מרגישות מספיק בטוחות כדי לקפוץ ראש לקרב הגדול מכולם: פיצה האט מול דומינו'ס. שטפנו פנים, בחרנו במכנסיים עם גומי במקום רוכסן, והלכנו על זה בכל הכוח.

פיצה דומינוס משלוח ריטה ויטה (צילום: אוכל טוב, mako אוכל)
המשלוח של דומינו'ס. ביאס | צילום: אוכל טוב, mako אוכל

דומינו'ס

מה הזמנו? פיצה משפחתית ישראלית מבצק דק עם בצל, פטריות וזיתים. הפיצה עלתה לנו 84 שקלים.

זמן הגעה: 25 דקות.

מה חשבנו? אנחנו חובבים גדולים של דומינו'ס, והיא ברירת המחדל הטבעית שלנו בכל פעם שאנחנו מזמינים פיצה וצריכים אותה מהר. לצערנו, הפעם משהו לא עבד בהזמנה; הפיצה אמנם הגיעה מהר, אבל כלום לא היה עשוי בה היטב. לא הבצק, שהיה חיוור ורטוב, לא התוספות, שהיו אמנם רבות אך לא טעימות (הזיתים היו חמוצים באופן משונה, הבצל כמעט חי והפטריות חסרות טעם). התבאסנו מהפיצה הזאת עד כדי כך שכמעט שלא נגענו בה.

שורה התחתונה: בואו נקווה שמדובר בנפילה חד פעמית.

פיצה  (צילום: אוכל טוב, mako אוכל)
נתן עבודה. המשלוח של פיצה האט | צילום: אוכל טוב, mako אוכל

פיצה האט

מה הזמנו? 
פיצה משפחתית מבצק דק עם תוספת של זיתים, פטריות ובצל (בדיוק אותן תוספות כמו בדומינו'ס רק בלי הטייטל המחייב "ישראלית"). הוספנו להזמנה גם סודה ודיאט קולה, ושילמנו בסך הכל 106 שקלים (86 שקלים על הפיצה ועוד 10 שקלים לכל משקה).

זמן הגעה: שעה.

מה חשבנו? לעומת דומינו'ס, מפיצה האט באמת שלא היו לנו ציפיות. רוב הפעמים שהזמנו מפיצה האט נחלנו אכזבה. אבל הפעם, משהו הרגיש אחרת. הפיצה נראתה שזופה ואטרקטיבית, התוספות היו אמנם בכמות קטנה יחסית לדומינו'ס, אבל טעימות בהרבה (הבצל היה מקורמל מעט, הזיתים היו טעימים ורק הפטריות סבלו מדלילות מבאסת). הבצק עצמו היה דק (אם כי לא מספיק) וטעים. בסך הכל, בשביל פיצה של רשת מזון מהיר נהנינו מאוד והיא חוסלה במהירות.

שורה התחתונה: ניצחון מוחץ לפיצה האט, שהותיר גם אותנו מופתעים מאוד.

>> בפעם שעברה ירדנו על סטייק בפיתה