ברוכים הבאים לפרויקט המסעדות הכי טובות בישראל של אוכל טוב מבית mako. 

זוהי השנה הראשונה לפרויקט, ותחילתה של מסורת שתמשיך, כך אנו מאמינים, שנים ארוכות. אז איך בוחרים את המסעדות הכי טובות בארץ? במהלך השבועות הקרובים יבקרו חברי ועדת השופטים שלנו - גיא פינס, הילה אלפרט, מאיה דרין, יובל-ג'וב הרגיל, עמית אהרנסון, אפרת אנזל, ריטה גולדשטיין, גיל גוטקין, מבקר המסעדות ביצה עלומה ואיתי ולדמן - בהמון מסעדות מאילת ועד קריית שמונה. אחר כך הם יתדיינו, יתווכחו ולבסוף יחליטו מי הם הזוכים של השנה בקטגוריות המסעדה הטובה ביותר בישראל, שף השנה ומפעל החיים בתחום האוכל והמסעדות לשנת 2017.

רוצים לדעת עוד על צוות השופטים שלנו? לחצו כאן

רגע, זה לא הכל: גם הגולשים לוקחים חלק בפרויקט, ובוחרים את המסעדה חביבת הקהל לשנת 2017. אתם מוזמנים להצביע למסעדה האהובה עליכם ממש כאן, בסקר שלנו, ואולי גם תזכו בפרס מפנק.

במהלך החודשיים הקרובים תוכלו לקרוא במתחם הפרויקט כתבות שיסקרו את תחום המסעדות בישראל מכל הכיוונים, למשל: איפה אפשר למצוא את אוכל הרחוב הכי טעים בארץ, איפה מתחבאים 31 סודות קולינרים שכל חובב מסעדות חייב להכיר, מי הן המסעדות הכי טובות שנמצאות בתחנות דלק ברחבי הארץ ואיפה השפים הישראלים אוהבים לאכול כשהם מטיילים? כל מה שתרצו לדעת על עולם המסעדות הישראלי, במקום אחד.

המסעדות הכי טובות בישראל - יוצאים לדרך.