התיישבתם במסעדה, הזמנתם אוכל ועכשיו מגיע הרגע בו שואלים אתכם מה תרצו לשתות. אם כל מה שמתחשק לכם תמיד זה רק מים מוגזים – ברכותינו, הבנתם מה טוב בחיים. במידה ולא – תנו צ'אנס למשקה. קבלו 4 סיבות שיגרמו לכם להתאהב ב-ferrarelle - מים מינרליים מוגזים טבעיים, שהגיעו אלינו היישר מאיטליה:

1. בגלל הטבע

קשה להתערב ביצירה של הטבע, כי תכלס – לא נוכל לבצע עבודה טובה יותר ממנו. המים שמגיעים לבקבוק ה- ferrarelle הם מים מינרליים מוגזים שנוצרו בתהליך טבעי, מה שהופך את חברת ferrarelle ליחידה מסוגה.

התהליך מתרחש בסביבה געשית בעיירה ריארדו שבאיטליה, ללא מגע אדם: הגשמים יורדים, מגיעים אל פתח לוע הר הגעש (שרדום כבר שנים) ומחלחלים אט אט לשני סוגי קרקעות: בזלת וגיר. כאשר המים מגיעים אל הקרקע, הם למעשה סופחים את המינרליים הטמונים בקרקע. במקביל, נפלט מאותה קרקע גז אל האוויר, בעת הפעילות הגעשית. כאשר הגז בא במגע עם המים הספוחים במינרליים, הוא הופך אותם למוגזים.  

2. בגלל הטעם

שתייה היא חלק בלתי נפרד מכל ארוחה, אך אם אנחנו הופכים אותה לאלמנט המרכזי, פספסנו את הנקודה, שהרי האוכל הוא העיקר. המים המינרליים המוגזים של ferrarelle מהווים כתוספת אולטימטיבית, אשר מלווה אותנו במהלך הארוחה, ואף גורמת להדגשה רבה של טעם האוכל שלנו. כך, בין מנה למנה, תורמים המים המוגזים של פררלה לטעם עדין ומרענן, לניקיון החיך ולהכנתו אל המנה הבאה בארוחה. מעבר לכך, הם מעניקים הרגשה קלילה לאחר הארוחה ובזכות הביקרבונטים, מקלים על פעולת מערכת העיכול.

פררלה (יח``צ: יחסי ציבור)
חלק בלתי נפרד מכל ארוחה | יח``צ: יחסי ציבור
 

3. בגלל ההרכב המינרלי

המים של ferrarelle הם מים מינרליים מוגזים טבעי, והם מכילים מינרלים חשובים וחיוניים לגוף – אשלגן, ביקרבונטים, מגנזיום, סידן ועוד. מחקרים מדעיים עדכניים מדגימים את היתרונות הבריאותיים של צריכת מינרלים קבועה דרך מים.

4. בגלל היוקרתיות

אם תרצו להרגיש לרגע שאתם בעצם סועדים ברומא או ונציה, המים האיטלקיים של ferrarelle יתנו לכם תחושה של קפיצה קטנה לחו"ל. 

בכל לגימה של ferrarelle תוכלו להרגיש את שילוב האלמנטים ולחוות חוויה מעוררת חושים במהלך הארוחה שלכם. המים הנמצאים בבקבוקי ferrarelle עוברים מידי יום כשש מאות וחמישים בדיקות ובקרות איכות קפדניות אז בפעם הבאה שתבלו לכם באיזה בית קפה או מסעדה ותרצו להזמין משקה שמתלווה לארוחה בצורה מושלמת פשוט הזמינו ferrarelle.