מערכת מי הברז בישראל נחשבת לאחת מהמתקדמות בעולם, אך יחד עם זאת, המים מכילים אבנית, כלור ופלואוריד, דבר הפוגם באיכותם וטעמם. מסיבה זאת, רוב הישראלים, אינם שותים מי ברז, ומעדיפים לשתות מי ברז מסוננים או מים מינרליים.

בריטה
ליהנות ממים צלולים בטעם נפלא בכל לגימה

להיינץ הנקמאר, יזם גרמני, היה חזון ברור – לשפר את טעמם ואיכותם של מי הברז באמצעות פתרון יעיל ופשוט לשימוש ביתי. כך פיתח בשנת 1966בחצר ביתו, את הפילטר הראשון להפקת מים מטוהרים שנקרא על שם בתו - בריטה. המפעל שהחל איש אחד, התפתח עד מהרה לחברה בינלאומית, מובילה בתחומה מזה כ-40 שנה, ומוסיפה להתרחב לשווקים בינלאומיים בקצב מהיר.

פילטר בריטה – תו איכות וטכנולוגיה מתקדמת

מערכת הסינון של Brita כוללת פילטר איכותי וקנקן מעוצב, מה שהופך את פעולת סינון מי הברז לקלה ונוחה לשימוש, החוסכת זמן וכסף. בריטה מובילה בטכנולוגיה מתקדמת המבוססת על עשרות שנים של ניסיון ומחקר מקיף לצד עמידה בדרישות איכות קפדניות של מכון TUV SUD – מכון גרמני ידוע, שהינו ממכוני הבדיקה המהימנים בעולם.

אין תמונה
רוב הישראלים אינם שותים מים מהברז. לא חבל?

הטכנולוגיה הייחודית של Brita משלבת בין רכיבים חדשניים ומתקדמים:

- פילטר MicroporeFilter בעל מבנה קטן במיוחד ומלא נקבוביות, סופח חלקיקים מיקרוסקופיים מהמים. פעולה זו הופכת את הפילטר ליעיל במיוחד בהפחתת חומרים לא רצויים המשפיעים על טעם וריח, כמו למשל כלור, תרכובות כלור, ומזהמים אורגניים.

- מנגנון Brita Meter, שמודד את ביצועי הסינון ומסמן את משך השימוש הנותר עד להחלפת הפילטר.

- מנגנון בקרת זרימה Maxtra FlowControl, המבטיח קצב זרימה אחיד בפילטר לסינון מים יעיל יותר ולהשגת תוצאות אופטימליות.   

אז למה Brita?

הפתרון הכולל של  Brita מאפשר ליהנות מכל היתרונות במוצר אחד:

טעם נפלא: בזכות הפחתת האבנית וחומרים אחרים הפוגמים בטעם וריח המים, מערכת הפילטר של בריטה מבטיחה חוויה מהנה של מים טעימים, צלולים ומרעננים במשקאות קרים וחמים ובמאכלים מבושלים.

הגנה מאבנית: בזכות השימוש במי בריטה, הצטברות האבנית על מכשירים חשמליים כמו קומקום או מכונת קפה איטית יותר וכך מובטחת שמירה על אורך חיי המוצר לטווח ארוך. העדר האבנית מאיץ את תהליך ההרתחה תוך צריכת חשמל נמוכה יותר.

שימוש קל ויעיל: עם פיתוח המסננים החדשים בטכנולוגית Maxtra  החלפת המסננים קלה ונוחה יותר מאי פעם! כל שצריך לעשות הוא להכניס את הפילטר החדש אל תוך המשפך וללחוץ עד שנשמע 'קליק'. אין עוד צורך לשטוף את הפילטר לפני השימוש או להשרותו במים.

חסכון בכסף: השימוש במערכת הסינון של בריטה משתלם במיוחד. מומלץ להחליף את הפילטר פעם בחודש , המשמעות הינה שעלות סינון המים היא כשקל אחד ליום, זול משמעותית מכל פתרון מים אחר, הן מינרליים והן מסוננים.

לסיכום, מערכות סינון המים של BRITA הם כמו מקור מים אצלכם בבית ומאפשרות ליהנות מאיכות, נוחות וחיסכון בזמן וכסף. אין יותר צורך לסחוב בקבוקים כבדים או לקנות מתקני מים יקרים שכן BRITA מסננת את המים שלכם הישר מהברז ומספקת לכם מים טעימים ואיכותיים בכל רגע נתון.

>> הטעמים של מאסטר שף עם עם המים הצלולים של בריטה