משימת ההדחה המתובלת תגיע הערב (שני אחרי החדשות, קשת 12) לשיאה כשהמתמודדים שנותרו - חיים כהן, גיא בימקה ובת-שי עוז, ילחמו על מקומם בנבחרת מאסטר שף. הלחץ גובר ונראה שהשלב האחרון של המשימה, בו נשארו המתמודדים עם מעט מאוד תבלינים לאלתור, לא הולך להיות קל במיוחד עבורם. 

המתמודד חיים כהן הצליח לא פעם להרשים את השופטים עם המצאות וחידושים למנות מופלאות שהעלו אותו למרפסת, אבל הפעם נראה שמשהו בו התערר והוא לא מרגיש בטוח במקומו. "בלי להעליב את עצמי, היה לזה טעם נוראי", מודה חיים אחרי שטעם את המנה שלו, "אני לא יודע איך אני הולך להגיש את זה, אני תמיד בקונטרול, תמיד יש לי הברקה והפעם אני אומר וואלה אני בחוץ".

למרות כל הלחץ, הוא ממשיך להפגין קור רוח ולא נותן לעצמו להראות שגם לו לפעמים לא קל. "אני לא יכול להרשות לעצמי להיות פגיע", ממשיך המתמודד, "אני לא נותן ליותר מדי רגש לחדור פנימה, למדתי מאבא שלי שאין דבר כזה להראות חולשה. גם ברגעים הכי קשים אני צריך לעמוד איתן וששום דבר לא יזיז אותי. אם מישהו יזיז אותי זה יערער אותי מבפנים ואני לא יכול להרשות לעצמי להיות מעורער מבפנים – לא בתחרות ולא בחיים". האם חיים יצליח להציל את המנה שלו בזמן ויצליח לתפוס את מקומו במרפסת?