כבר פגשנו כמה מתמודדים יוצאי דופן בהיסטוריה של מאסטר שף, אבל המתמודד צ'ירו, שמגדיר את עצמו כאיטלקי בליבו, מצליח אולי להתעלות על כל השאר. צ'ירו יגיע הערב (אחרי החדשות בקשת 12) למבחן הגורלי מול השופטים – ובמקרה הזה, הוא דרמטי אפילו יותר.

בקטע מתוך הפרק, נראה צ'ירו כשהוא פוגש את השופטים לראשונה. "פה יש סוכריות שרי, רק הגרסה הסיציליאנית", מסביר צ'ירו לשופטים על המנה שבחר להגיש להם, "אני קורא להן דטריני". כאשר נשאל צ'ירו כיצד הוא מתכוון לבשל את הפסטה, הוא ענה בהפגנתיות שהוא לא מתכוון לעשות זאת. "אני לא מבשל אותה, אני אאדה קצת עכשיו במים של הדטריני, של הסוכריות האלה. הפסטה היא מאוד דקה ומאוד עדינה".

אייל שני (צילום: החדשות 12)
צילום: החדשות 12

השופט אייל שני החליט להקשות על ההחלטה של צ'ירו כששאל אותו האם מדובר בבצק רבוך או בבצק פסטה. "אתה משחזר זיכרון של ילדות שלך, זה האימג' שהיה לך בראש? אל תתרגם אותו. תלחין מהאינסטינקט שלך, אל תעשה תרגום לצלחת", הוא שאל אותו לאחר שהציע לו להגיש את הפסטה בצנצנת ממתקים.

בשלב זה הטונים כבר עלו, ושני החליט להדגיש בפני צ'ירו את גודל המעמד: "זה רגע מפנה בחיים שלך. או שאתה רץ על האינסטינקט ולוקח סיכון, או שאתה מנסה לבטח את ההצלחה שלך. תחשוב מי אתה".