את השאיפה למצוינות של חופית סרמילי היה אפשר כבר לראות ממנת הטעימה העיוורת שלה, שם הגישה את אחת המנות היפות ביותר שנראו במאסטר שף. אבל אז, כשהגיעה משימת ההדחה הראשונה של העונה (הערב, שלישי אחרי החדשות בקשת 12), משהו בחופית נשבר, והלחץ הגדול השתלט עליה.

כשהשופטים הגיעו לטעום את המנה שלה, הם זיהו את הקושי של המתמודדת מהמעמד, וניסו להבין מה בדיוק הביא איתה למצב הזה. "אין הסבר, אני לא יכולה לדבר", אמרה חופית כשהיא מנסה לעצור את הדמעות. "זה משגע אותי שאני לא מצליחה, הכל זה ליד, זה לא מושלם. נראה לי שזה לא בשבילי כל הסיפור הזה, זה גדול עליי".

כשהשף אייל שני ניסה להבין מה בדיוק "גדול עליה", חופית הסבירה שזה נובע מהלחץ שהיא עושה דבר שהוא פחות ממושלם. "אני לא יכולה לקבל הערות פחות ממאה, אין, לא יכולה. כשאני מבשלת אני סופר נהנית, אבל הקולות מסביב מערערים אותי". 

המשימה שהצליחה לשבור את חופית (צילום: מתוך "מאסטר שף", קשת 12)
"או שהאנרגיה הזאת תהרוג אותך או שהיא תיתן לך לנצח". אייל שני | צילום: מתוך "מאסטר שף", קשת 12

השופט ניסה לשים את עצמו במקומה, והסביר לה שהוא לא היה רואה שום דבר אחר סביבו חוץ מהחובה ליהנות ולגלות דברים חדשים. "מופעלת עלייך אנרגיה מאוד חזקה שמכריעה אותך", הסביר שני תוך כדי שהוא מנסה להרגיע את חופית, "עכשיו קחי את האנרגיה הזאת, אפשר להסב אותה למשהו אחר בתוכך, למשהו עצום. או שהיא תהרוג אותך או שהיא תיתן לך לנצח". עכשיו רק נותר לנו לגלות אם הלחץ יצליח להכריע את חופית או שהיא תמצא את מקומה על המרפסת.