התכנית שמביאה את המטבח למסך הטלוויזיה מצליחה לאתגר את הבשלנים בכל פעם מחדש, ומשאירה את הצופים עם טעם של עוד. העונה השמינית של ריאליטי הבישול האהוב בטלוויזיה של ישראל משודרת בקשת 12, והפעם למתמודדים מחכה הפתעה כבר בשלב האודישן.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לעמוד הפייסבוק הרשמי של "מאסטר שף"

כדי לזכות בכרטיס כניסה לנבחרת של "מאסטר שף" יצטרכו הבשלנים, שמגיעים מכל רחבי הארץ, לבחור באחת מהדלתות שהוצבו באולפן. מאחורי כל דלת מסתתרות שלוש מנות שנתנו השראה לכל אחד מהשופטים, ועל המתמודדים להכין את הגרסה שלהם. מי שיטעמו את המנה בטעימה עיוורת הם צוות השופטים הקולינרי, מיכל אנסקי, חיים כהן, אייל שני וישראל אהרוני.

עם ניסיון של שנים בעולם האוכל וחוש טעם מפותח במיוחד, כל מנה תעבור דרכם ותקבע האם המתמודד יקבל סינר ויזכה להצטרף לנבחרת. כשהפעם לכל שופט יש סינר זהב שאותו הוא יכול להעניק למתמודד אחד, ולקצר לו את הדרך עד לשלב הנבחרת מבלי לעבור במחנה האימונים.

במהלך העונה, חברי הנבחרת יבשלו עבור צוות השופטים כשבכל פעם יוצב בפניהם אתגר קולינרי חדש, כמו מרכיבים שייבחרו עבורם בהפתעה, מנות עם סיפור אישי, קליעה לטעם האישי של השופטים ועוד. בסופה של כל משימה, המתמודדים שהכינו את המנות המוצלחות על פי החלטת השופטים, יזכו לעלות למרפסת ולהמשיך בנבחרת. באירוע הגמר החגיגי, שישודר גם הוא בערוץ 12, הפיינליסטים יבשלו אל מול עיני השופטים ובני המשפחה שיגיעו לאולפן. מנת הגמר תכריע מי יקבל מהשופטים את התואר המכובד "המאסטר שף של ישראל". 

"מאסטר שף" משודרת בשידורי קשת, ערוץ 12