עונה שלמה של דרמות, הדחות והמון בישולים עומדת להגיע אל סיומה בגמר הגדול של "מאסטר שף" (הערב ב-21:00). רגע לפני שארבעת הפיינליסטים ייצאו למשימה האחרונה והגורלית ביותר מבחינתם, הלכנו לבדוק מה קורה מאחורי הקלעים.

"זה מרגש ונורא משמח", אמרה מיכל אנסקי רגע לפני שהיא נכנסה לאולפן הגמר, "גם אוכל לחזור ולראות את המשפחה שלי וגם כי זו הייתה עונה מאוד משמעותית ששום דבר לא היה בה קונבנציונלי".

"הדינמיקה בין השופטים הייתה על סף רצח", חשף אייל שני. גם חברי הנבחרת מהעונה לא נשארו חייבים והחליטו לפרוק את אשר על ליבם. "גיליתי שיש קבוצות הרבה יותר חופרות וזו קבוצת 'נבחרת מאסטר שף 6 סופי'", סיפרה גל אופיר קופף. "דיאנה ואלי הכי חופרים", חשפה לירון אסולין, "זה בדרך כלל דו שיח ביניהם ואנחנו רק מסתכלים, קוראים וצוחקים".

ומה התשובה לשאלה המתבקשת - איזו עגבנייה מייצגים כל אחד מהפיינליסטים על פי אייל שני? "שירה היא העגבנייה הכי מורכבת", טען השף הפילוסוף. "יהונתן שייך לאשכולות של עגבניות רועדות, טום הוא עגבנייה מטופחת היטב וסופי היא עגבנייה בלאדי שעשויה כולה מזכרונות". אז איזו עגבנייה תזכה בתואר "המאסטר שף של ישראל"? בקרוב מאוד כולנו נדע.

צילום: לירון לוי | עריכה: שחר זלצמן

אירוע הגמר של  "מאסטר שף" - הערב ב-21:00