משימת הפתיחה של 15 הגדולים של "מאסטר שף" (פרק הדחה הערב, אחרי החדשות, קשת 12), הביאה איתה אנרגיות לא פשוטות בכלל. כבר בתחילת התחרות המתמודדים היו צריכים לעמוד מול מטלה קשה במיוחד, של משימת "מרוץ שליחים". חברי הנבחרת התחלקו ל-3 קבוצות כשכל אחד מחברי הקבוצה מכין רק 20 דקות מהמנה, מעבר לכך יש לו חצי דקה בלבד להעביר את מה שהכין למתמודד הבא בתור, והנושא המרכזי: פיצוחים.

הבלגן חגג באולפן, כשאחד אחרי השני נכנסו המתחרים להכין את החלק שלהם במנה, מבלי שממש ברור להם מה נושא המשימה. יחד עם הלחץ של הזמן, הניסיון לתקשר בצורה מיטבית והרצון לנצח כדי לעלות למרפסת ולא לעמוד להדחה, הכל הפך לסיר לחץ מטורף שהתחיל ליצור חיכוכים בין המתחרים.

בקבוצה האדומה, הגיע תורה של אסתר ביטון לבשל, כשהיא גילתה שלקבוצה שלה חסרה מנה אחת. היא החליטה להכין מנה של פסטייה עם פרגית וכשהגיע תורה להתחלף, ניסתה להעביר לבאה אחריה בתור, ליאור שנידמן, את אופי המנה.

בזמן שחברי הקבוצה שלה צופים בה מבשלת מחדר אחר, החלה שנידמן לטעום חלקים מהמנה של ביטון, מבלי לסנן את מה שהיא חושבת: "זה לא טעים לי. איו, זה דוחה אותי. לא הבנתי מה הכינו פה, באמת. רצו שאני אכין פסטייה, אני אפילו לא יודעת מה זה, בחיים לא אכלתי. אין לי את התמונה של זה בראש, אין לי את הטעם של זה בפה".

מי שפחות חיבבו את דרך התגובה של שנידמן למנה הם חברי הקבוצה, "למה היא אומרת על אוכל שזה דוחה?", הצהירה פושה צ'רנוב, ואילו ביטון שהכינה את המנה הוסיפה: "די היא חיה בסרט, אני מתחילה להתעצבן. אני רואה אותה עושה דברים, כשאמרתי לה בדיוק מה לעשות והיא לא מתייחסת לזה".

למרות חילוקי הדעות ביניהם, חברי הקבוצה האדומה דווקא הצליחו במשימה בגדול וקיבלו מחמאות רבות על פאי השקדים ללא גלוטן שלהם. "כאוס. אני לא יודעת איך זה הולך להתחבר למנה הדבר הזה. פדיחה, אין לנו סיכוי", תיארה שנידמן שטעתה מעט בחיזוי הדברים.