בכמה מילים: בלנדר חדש ועוצמתי מבית המותג נינג'ה שמותאם לעומסים כבדים במיוחד (מיועד לקיצוץ, טחינה וריסוק ירקות), ריסוק מוצרים קפואים וקוביות קרח, בעל יכולות ערבול ולישה בעזרת אביזר בצק עם 4 להבים וכולל כוס נוטרי-בול מיוחדת בעלת פטנט ייחודי - כנפי ערבול לקבלת מרקמים סמיכים עם מעט נוזלים (סמות'י, פרוזן יוגורט, חמאת בוטנים/שקדים, חומוס וממרחים שונים). כמו במכשירי נינג'ה קודמים, המכשיר כולל תכניות אוטומטיות להכנת המנה הרצויה. מחירו: 899 שקלים.

נינג'ה - POWER PITCHER (צילום:  יח"צ)
נינג'ה - POWER PITCHER | צילום: יח"צ

כבר נזהיר ש: הכוס המיוחדת שמבטיחה מרקם סמיך ללא נוזלים מיותרים היא די קטנה, ואם רוצים להכין כמות גדולה, זה כבר בנגלות. זה לא הדבר הכי נוראי בעולם, הרי גם ככה צריך לשטוף בסוף את הכלי, אבל יש לקחת את זה בחשבון. עוד אזהרה - לשטוף את הלהבים ביתר תשומת לב, הם חדים וקל להיחתך.

מעשה שהיה כך היה: אז הדברים הראשונים שהכנו היו ממרחים וגלידות ביתיות. השתמשנו בכוס ונתקלנו באפס התנגדות מצד המכשיר בעת ריסוק מחיות קפואות ולא נותר זכר לקרח או לגושי אסאי קפואים, נחמד מאוד. ממרח חומוס שהכנו בבלנדר (בגלל הכמות לא השתמשנו בכוס) יצא קרמי ואחיד ולא נדרשו תיקוני מרקם.

כשניגשנו לקצוץ ירקות, גילינו שהפעולה האוטומטית אורכת רק כחמש שניות, וחלק מהירקות (בצל וגזר) נקצצו באופן לא אחיד. בשביל התבשיל שלנו זה התאים, אבל בואו נגיד שאל תבנו על הקיצוץ בשביל מנה שמצריכה קוביות אחידות ומדויקות.

בלהב הבצקים הכנו בצק פריך שלא דורש התפחה, היה קל לחלץ אותו מהמכשיר והוא התאחד בתום הפעולה האוטומטית.

לסיכום: אם יש לכם מקום במטבח גם לאחסון וגם לעמדת עבודה - הנינג'ה יעזור לכם בכל פעולות הקיצוץ, הטחינה והריסוק שמחכות לכם במטבח. במחיר שלו הוא מתפקד כסופר-בלנדר ועונה על הרבה צרכים של בשלנים ביתיים ויכול לחסוך רכישה של ציוד מקצועי ויקר בהרבה יותר למי שמחפש.

לפרטים נוספים כנסו לאתר שריג