מה עושים כשרוצים להעביר ערב של כיף מול הטלוויזיה מבלי לטרוח יותר מידי בהכנות במטבח? נכון מאוד – שולפים חטיף מהמזווה ומנשנשים בהנאה. דוריטוס הוא בדיוק החטיף שמתאים לנשנוש או לאירוח. הפשטות המקסימה שבו תמיד עובדת: הוא מכיל רק גרעיני תירס, שמן, מלח – וזהו. אגב, למרות הטעמים המקסיקניים הנהדרים, את גרעיני התירס שבדוריטוס למעשה מגדלים חקלאים מקומיים ממושב טל שחר ומאזור גבעת כ"ח.

נעים להכיר: דוריטוס DIPPAS

עכשיו תחשבו על כל הטוב הזה שתמיד מסתדר לכם כשאתם רוצים לשלוף משהו מהיר וכיפי להגשה, ודמיינו חטיף משודרג שהולך מצוין במיוחד עם מטבלים. "דוריטוס DIPPAS", דומה מאוד לחטיף הקלאסי אבל הוא מתאים יותר למטרת האירוח ומתיישב בול על נישת הארוחות הקלילות שכולנו אוהבים להכין ברגע.

View this post on Instagram

A post shared by דוריטוס (@doritos_il)

דוריטוס DIPPAS מגיע באריזה גדולה יותר (185 גרם), המשולשים שלו גדולים ועבים מהרגיל ובמליחות מעודנת. כל אלה הופכים אותו לחטיף המושלם להגשה לצד מטבלים כמו גוואקמולה או לצד סלסת עגבניות חריפה, כנאצ'וס משגעים שהולכים עם גבינה או שמנת ואפילו כתוספת קראנצ'ית לסלט.

אין ספק שהצרכנים של היום מחפשים חוויות קולינריות רחבות יותר מעבר לאכילה מהשקית, ונראה שהדוריטוס DIPPAS עונה בדיוק על הדרישות האלה: מאחר שהוא מעודן יותר, הוא משתלב נהדר עם טעמים שונים ונועזים, וגם העובדה שמדובר במשולשים גדולים יותר מוסיפה עוד קצת פאן וגם תורמת לאחיזה נוחה בעת הטבילה בדיפ.

View this post on Instagram

A post shared by דוריטוס (@doritos_il)

אגב, דוריטוס DIPPAS לא מכיל גלוטן, והוא מתאים לקהל הצמחונים, הטבעונים ובעצם לכל מי שמחפש חטיף בטעם בטעם טבעי שלא מכיל חומרי שימור וצבעי מאכל.

מאוהבים, כבר אמרנו?