בעקבות מגפת הקורונה, עולם התרבות בישראל עצר מלכת. במקביל, עולם הקולינריה תפס תאוצה רבה. יקב רמת הגולן זיהה את הפוטנציאל והחליט לחבר את שני העולמות גם יחד על ידי ארגזי יין ייחודיים שמוסיפים צבע לחיים.

מדובר בארגזים צבעוניים ומפנקים, שאמנם מגיעים בקופסה אבל חושבים הכי מחוצה לה. הארגזים מכילים מבחר בקבוקי יין מבית גמלא, כשבכל אחד מהם תופינים מפתיעים ותרבותיים. אחרי הכול, אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, ואם אלו מגיעים ארוזים יפה עם אלמנטים בעלי ערך מוסף, משהו טעים לנשנש ויין טוב ללגום – החיים נראים הרבה יותר יפים.

מה בקופסה?

ארגזי "גמלא - מוסיפים צבע לחיים" כוללים 8 ארגזי קונספט, אשר עתידים לצאת במהלך השנה, כשכל אחד מהם מעוצב בצבע תווית גמלא שונה. כל ארגז מכיל 4 בקבוקי יין מאותו צבע התווית לצד מפגשי תרבות, אומנות ומוצרי עיצוב של יוצרים ובעלי עסקים צעירים מישראל. כך למשל בארגז אחד תקבלו הופעה פרטית לצד הדרינק ובאחר מפגש עם יוצר, סדנת יצירה ועוד.

רוצים דוגמה? בבקשה - הארגז הצהוב, שהוא גם הראשון בסדרה, מביא איתו את השמש ואת האור: 4 בקבוקים של גמלא טמפרניו (תווית צהובה) עם פותחן ו- 2 כוסות פוליקרבונט, ספר של הוצאת 9 נשמות (הוצאת ספרי בוטיק איכותית של אוריאל קון), כרית צהובה של המעצבת מיקה בר, עציץ בטון צהוב מבית סטודיו של צעירים מקדש ברנע בנגב, שקית קטנה עם אדמת מהכרמים בגולן ושקית זרעים של פרחים צהובים לשתילה בעציץ, צנצנת זכוכית מלאה בלימונים קטנים ומתכון ללימון כבוש ולקינוח: ברווז גומי צהוב.

יינות גמלא (צילום: אוהד פרל)
יינות גמלא הצבעוניים | צילום: אוהד פרל

מחיר הארגז ללקוחות: 299 ₪ לא כולל משלוח (מחיר הארגזים נמוך בהרבה מערכם והם יופצו בכמות מוגבלת של 150 ארגזים בכל פעם). לרכישת הארגז הצהוב לחצו כאן>

המהלך יכלול גם מפגשי יין על ארגזים, מפגשים שכונתיים, פיקניקים אורבניים ועוד, שיערכו במהלך השנה ברחבי הארץ בשיתוף לקוחות של היקב או עבור מועדון הקפסולה. מי שייקחו חלק באותם מפגשים יצטרכו להגיע ללוקיישן שנקבע מראש, להצטייד באוכל ואולי איזו מחצלת, לצד יין משובח שיספק היקב.

 

רוצים לזכות בארגז צבעוני, תרבותי וקולינרי מבית גמלא? השתתפו בפעילות: