ליק מי בייבי וואן מור טיים

היי בנות ובנים, יש לכם 100 שקלים מיותרים? כי בריטני ספירס הוציאה סוכרייה על מקל. ולמה היא עולה 100 שקלים (26 דולר)? כי היא עטופה באבני חן מזויפות וקצת קסם של בריטני (כך לפי האתר שמוכר אותן). אני לא יודעת מה אתכם, אבל אם רציתי להוציא 100 שקלים על זירקונים וקסם של אישה מעורערת עם גינונים של תאו, הייתי קונה מהשכנה ברחוב שלי את שמיכת הנמר הענקית שהיא כל כך אוהבת לפרוס על המעקה במרפסת.

פוד פורן במיטבו

הכל נראה יותר טוב עם צילום מדהים ופסקול עם פצפוצי אלקטרוניקה ועל אחת כמה וכמה כשמדובר באוכל מולקולרי, מקרונים ופטריות כמהין. בקיצור, מסעדת La Maison du Cygne הבלגית רוצה להוציא לנו את העיניים.

>> בואו להגיד לנו היי בפייסבוק

אפס בחיים האמיתיים

מסעדות סיניות בחו"ל הן עניין די מלחיץ. תפריטים ארוכים, בחירה בלתי אפשרית, מלצרים קצרי רוח עם מבטא קשה – ובעיקר, תחושת בהילות כללית בזמן הזמנת האוכל וקבלת החשבון. למרות כל אלו, כולנו מצליחים להתנהל כמו בני אדם נורמליים במעמד הזה. ובכן, כמעט כולנו – פרופסור באוניברסיטת הארוורד בשם בן אדלמן, הזמין לאחרונה טייק אאוט ממסעדה סינית בבוסטון, וכשהגיע הביתה גילה שחייבו אותו ב-4 דולר יותר מדי. במקום להרים טלפון כמו בן אדם, הוא החל לשלוח למקום שורה של אימיילים ארוכים ומתישים בהם הוא מנסה לחלץ מהמסעדה כסף נוסף, בגלל הטעות הקטנה הזאת. הייתי מניחה לעניין הזה, אילולא בעל מסעדה נוסף התוודה השבוע כי גם אותו אדלמן הפגיז במיילים ארוכים, וכחניים ומתישים לגבי תוקף של קופון. קראו ותיהנו שזה לא אתם.

עוד באוכל טוב:

כשר?

עוד סרטון מצוין מאתר Munchies, שהקדיש מדור שלם לבדיקת הקשר בין רוח לאוכל, או בקיצור – Soul Food. בפרק האחרון שיקסה בשם קירן דואל יצאה לבדוק מה זה אוכל כשר וכמובן, עשתה קולות של מתעניינת כשהסבירו לה על בשר כשר ועשתה פרצוף כשטעמה כבד קצוץ לראשונה בחייה, אבל פיצתה על הכל בחלק האחרון והמקסים בארוחת השבת בה התארחה.

חג שמח!

לכבוד חג המולד הממשמש ובא הנה שני סרטונים שמחים של חיות ואוכל. בשבוע הבא: גרסה בעברית של הכלבה שלי ששרה על שמונה ימים של אור ואוכל, בעודה מנשנשת פרמזן.

ועוד יותר קטנים:

זה די מסכם את מה שכבר הרגשנו, אבל עכשיו גם מדענים מסכימים: בישול זו תרפיה רגשית.

החלום ושברו: בית הקפה של מרתה סטיוארט בניו יורק יהיה בסופו של דבר קיוסק קטן. בוז.

אם אתם יושבים במסעדה בה מגישים לכם חלק מתנין ענק במשקל מעל 300 ק"ג, שהגיע ישר מהצייד שהרג אותו – אתם כנראה בפלורידה.

די כבר. לזניית נוטלה.

ולסיום: לכבוד חנוכה – קבלו את מדעי הדונאט (מכאן).

>> בפעם הקודמת למדנו למה מרתה סטיוארט חגגה עם עבריין מין לכאורה