את רוב הטיפים שאנחנו לומדים בטיקטוק אנחנו לומדים מחבר'ה צעירים שהיו יכולים להיות הילדים שלנו. זה נחמד, כיף לראות את מעלליו של הדור הצעיר במטבח וכל זה, אבל בכל זאת - כשאנחנו מקבלים טיפ טוב מאישה מבוגרת שמיישמת אותו כבר 50 שנה, התחושה היא אחרת. והפעם אנחנו מדברים איתכם על מקרה כזה. טיפ עם ותק!

הנושא הוא חימום אורז, והעצה היא כל כך הגיונית, שאנחנו די מתביישים שלא חשבנו עליה בעצמנו: מעבירים את האורז הקר למסננת, מרתיחים מים בקומקום, שופכים על האורז שבמסננת, ומערבבים. ומה, זהו? זהו לגמרי. הנה, תראו:

@pattipagewhite

♬ original sound - pattipagewhite

אחרי השטיפה ברותחין הראשונה מומלץ לחזור על הפעולה, כדי להיות בטוחים שהאורז כולו חם דיו. הכי קל פשוט להניח קערה מתחת למסננת, שתקלוט את מי השטיפה הראשונה, ואז לשפוך אותם שוב על האורז. בעלת הטיפ, שמשתמשת בו כבר כמה עשורים טובים, אומרת שאין חובה לעשות את זה, אבל אנחנו אומרים: חסכנו לכם כל כך הרבה תסכול ואפילו קצת זמן - לא תפרגנו שטיפה שנייה?

וזה הזמן להזכיר גם את הטיפ של אהרוני לחימום אורז - שהיה הקודם לשנות את פני ארוחות הצהריים שלנו. אנחנו לא חוזרים בנו, באמת מדובר בשיטה נהדרת, אבל בכל זאת כזו שלוקחת כמה רגעים, בעוד שהדרך החדשה היא עניין של בדיוק דקה.