הטיפ הבא מיועד רק לאנשים שמוכנים לצאת מהקופסה. וב"לצאת מהקופסה" אנחנו מתכוונים להניח לקטשופ המסורתי שתמיד הם מלווים בו את הצ'יפס שלהם לטובת תוספת לא פחות מסורתית אחרת (אומנם לא של המסורת שלנו, אבל למה לבדוק בציציות).

אם תטיילו לרגע (בדמיון, אלוהים ישמור, רק בדמיון) לאנגליה, תראו שם שלל סועדים שנהנים בכל רגע נתון ממנת צ'יפס טובה, שאותה הם מלווים לא בקטשופ, לא במיונז ולא בחרדל - אלא בחומץ. איך טובלים קטשופ בחומץ, תשאלו את עצמכם, שהרי מדובר בחומר נוזלי לחלוטין, והתשובה היא שאומנם לא טובלים אותו, אלא משפריצים מתוך בקבוק לחיץ כמות של חומץ על המנה כולה ומערבבים.

עד כאן אתם איתנו? כי לא, אנחנו לא מצפים מכם להספיג את הצ'יפס האהוב שלכם בחומץ, זה לא יהיה חברי מצידנו, אבל לאחר שנחשפנו לשיטה הבאה לתבל את הצ'יפס במתינות, וביודענו מניסיון שצ'יפס עם נגיעה של חומץ הוא באמת עונג גדול - אחנו מרגישים חובה לחלוק עם כולם את הבשורה.

ובכן, התשובה היא בקבוק ספריי. מחזיקים את החומץ בבקבוק ספריי, ובעזרתו מכסים את הטוגנים בשכבה עדינה עדינה של חמצמצות, שמשדרגת אותו פלאים באופן האחיד ביותר, ובלי לצרוב בלשון. ככה פשוט, כפי שאפשר לראות בסרטון הזה:

@onlyscrans

VINEGAR HACK #foodhacks #foodies #foodporn #british #ukfood #onlyscrans #foryoupage #fyp #fishandchips #hack #foodtiktok

♬ original sound - Only Scrans

אז מה תגידו? מוכנים לצאת מהקופסה?