אתם יודעים מה אנחנו שונאים? טוב, יש הרבה דרכים לענות על השאלה הזו, אבל אחת מהן היא ללא ספק גזרים שאיבדו את הפריכות. וב"איבדו פריכות" אנחנו מתכוונים הפכו לרכים ורופסים לגמרי לגמרי לגמרי, באופן שמוציא לחלוטין את החשק להכניס אותם לפה. אנחנו שונאים את זה כי אנחנו שונאים לזרוק אוכל, וגזר שכזה אפילו למרק אנחנו מעדיפים לא להכניס, שלא ישפיע בזקנתו המשפילה על התוצר הסופי.

לכן שמחנו עד מאוד לגלות שיש דרך להחזיר לגזר עייף את רוח החיים, והיא אפילו פשוטה ומהירה להפליא. מתברר שגזר שאיבד את יציבותו הוא פשוט גזר מיובש, וברגע שמבינים את זה גם הפתרון נעשה פתאום ברור: פשוט מחזירים לו נוזלים. הכניסו את הגזר האומלל לכוס מלאה במים, הניחו לו לנפוש שם 5 דקות, וכשתוציאו אותו - אתם אמורים לקבל גזר ששוב ראוי שתנעצו בו שיניים. פספסתם והגזר כבר העלה עובש? במקרה כזה אין מה לעשות אלא להשליך אותו לפח.

@lottiedalziel This is a game changer #didyouknow #homehack #foodwaste #carrot #todayilearned #ecofriendly #learnontiktok #budget #hack #foodie ♬ original sound - Lottie Dalziel

אגב, יש הטוענים בתוקף שאם מאחסנים גזרים בתוך מים במקרר הם מלכתחילה לא יגיעו למצב הזה, ויישארו טריים הרבה הרבה יותר זמן. מוזמנים לנסות ולעדכן, אנחנו כאן.