אי שם בשנות התשעים, כשפיצה האט יצאו עם הבצק הממולא בגבינה, חשבנו שכבר המציאו הכל בגזרת הפיצה. אבל גם אותנו אפשר להפתיע והשבוע גילנו כי פיצה האט מצאה משהו חדש להחביא בתוך הבצק - נקניקייה.

מדובר על פיצה מיוחדת בה הוטמנה נקיקייה עגולה בטבעת החיצונית של הבצק. למרות שהחידוש הזה נשמע אמריקאי לחלוטין, תופתעו לגלות שהפיצה נמכרת נכון לרגע זה רק בבריטניה.

פיצה עם נקניקייה (צילום: צילום מסך מהאתר pizzahut.co.uk)
פיצה עם בצק נקניקייה. יעברו שנים עד שימצאו מה עוד להחביא שם | צילום: צילום מסך מהאתר pizzahut.co.uk

עד כמה שהפיצה הזאת נשמעת טעימה, קשה שלא לחשוב עד לאן הג'אנק פוד שלנו יכול להתדרדר. כבר בנקודת ההתחלה שלו, הג'אנק פוד כשמו הוא, לא זוהה עם אוכל בריא ומזין. אבל בשנים האחרונות חלה מגמה שמורידה אותו לדרגות נמוכות עוד יותר.

חוץ מההגדלות המטורפות בשקל תשעים שקיימות כבר זמן רב ומספקות לנו גדלים בלתי נתפסים של אוכל ושתייה, רשתות המזון המהיר מצליחות לדחוס כמויות בלתי נתפסת של קלוריות, שומנים ונתרן לתוך הארוחות שהם מוכרים לנו. רשת KFC יצאה בשנה שעברה עם כריך Double Down המכיל 2 פרוסות חזה עוף מטוגן (במקום הלחם), 2 פרוסות בייקון, גבינה ורוטב שמנוני, שנשמע כמו מתכון בדוק להסתיידות עורקים. גם רשת טאקו בל האמריקאית יצאה לאחרונה עם טאקו המורכב בתוך מעטפת העשויה מחטיף דוריטוס, ורק לפני כמה ימים יצאה רשת ברגר קינג עם קינוח של גלידת סאנדיי עם בייקון (!). קחו את העובדה שיש אוכלוסיות שלמות הניזנות ממזון מהיר באופן קבוע, ומגפת ההשמנה העולמית נשמעת בלתי נמענת.

שתפו את הפיצה עם החברים בפייסבוק

>> 4 מתכונים מתוך הספר החדש של צחי בוקששתר
>> ההמבורגר הקפוא הכי טעים שיש