פתיבייגל (צילום: אפיק גבאי,  יחסי ציבור )
פתיבייגל. רעיון מעולה, ביצוע מאכזב | צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור

פתיבייגל, מאיר בייגל

על הנייר, השידוך בין פתי בר לבייגלה הוא גאוני. שניהם פריכים, אחד מתוק והשני מלוח – שילוב שמבטיח מפגש טעמים סופר-כיפי – בקיצור, יש פה פוטנציאל, והרבה. בנוסף לזה, החטיף אפוי, אינו מכיל חומרים משמרים ומכיל חצי מכמות השומן שיש בפתי בר, מה שגורם לנו להרגיש קצת יותר טוב עם עצמנו אפילו אחרי נשנוש רציני.

בפועל התוצאה מאכזבת, ואפילו מכעיסה: כשנוגסים בחטיף עולה טעם של פתי-בר לא מספיק מתוק, ואחריו מרירות של בייגלה שנאפה יתר על המידה. טעמי הווניל והשוקולד אנמיים משהו, ואילו טעם הקינמון אמנם יותר נוכח, אבל גם הוא לא מאוד מוצלח. לזכות החטיף נגיד שאמנם רוב הנסיינים לא אהבו אותו, אבל מקצתם (כולם בחורות רזות ומאופקות) נדלקו עליו וחיסלו את החבילה.

בשורה התחתונה: רעיון טוב, ביצוע בעייתי עם טעם שהוא לא לכאן ולא לכאן. 2 כוכבים.

מחיר מומלץ לצרכן: 6.50-6.90 שקלים לאריזה של 180 גרם.

>> בואו לפייסבוק שלנו, טעים שם

אין תמונה
שלגוני ג'ויה. מוצלחיםשלגוני ג'ויה, גלידות נסטלה

בתחום השלגונים המושחתים, כאלו שעשויים מגלידת שמנת, ציפוי שוקולדי פציח ומדי פעם גם איזו תוספת, היה עד היום מלך בלתי מעורער שנקרא מגנום. עכשיו באו שלגוני ג'ויה עם סדרת שלגוני הפרימיום החדשה שלהם – והפכו את הקערה על פיה.

הסדרה כוללת שישה טעמים: וניל תות ואוכמניות, וניל בראוניז, וניל ריבת חלב ושקדים, וניל מצופה שוקולד חלב, וניל מצופה שוקולד לבן ושוקולד עם אגוזי לוז.

כל השלגונים הצטיינו בטעם ובמרקם, ואין לנו שום דבר רע להגיד עליהם – למעט אלה בציפוי השוקולד הלבן, שהיו מתוקים מדי לטעמנו. מצד שני, יכול להיות שזאת בעיה שלנו, מאחר שמעולם לא היינו חובבים גדולים של שוקולד לבן.

שורה תחתונה: סדרה מצוינת שמתחרה ראש בראש במגנום. 4.5 כוכבים.

מחיר מומלץ לצרכן: 10-12 שקלים לשלגון.

עוד באוכל טוב:

אין תמונה
נקניקיות עם 40% יותר חלבון. עברו רק אצל הילדיםנקניקיות עם 40% יותר חלבון, עוף טוב

לא ברור מה בדיוק עשו בעוף טוב כדי שבנקניקיות החדשות יהיה יותר חלבון, אבל משהו שם לא עובד כמו שצריך. הילדים אמנם צרכו את המנה שלהם בלי להתלונן (רק קצת, זה היה להם טיפה חריף), אבל המבוגרים העירו, ובצדק, שהמרקם צמיגי מהרגיל ממש לא נעים, ובאופן כללי הנקניקיות הרגילות של החברה טעימות וכיפיות הרבה יותר. לזכותן של החדשות ייאמר שהבשר היחיד בהן הוא חזה עוף (וגם שאין בהן מונוסודיום, צבעי מאכל מלאכותיים, שומן טראנס וגלוטן – אבל זה כבר הסטנדרט בנקניקיות של ימינו).

שורה תחתונה: את הילדים זה עובר, את המבוגרים ממש לא. 2 כוכבים.

מחיר: כ-17 שקלים ל-400 גרם.

אין תמונה
כריות בטעם שוקולד ואגוזים. עובדות בעיקר כממתקכריות בטעם שוקולד ואגוזים, תלמה

הטעם החדש של כריות הוא בעיקר מתוק. מתוק ממש. מתוק כל כך שקשה להבחין בשילוב של השוקולד והאגוזים (האם יש הבדל בינן לבין כריות הנוגט? לא הרגשנו), ומתוק מספיק כדי להיכנס בצעד בטוח לקטגוריית הממתקים. כשהן נאכלות על יבש הן בהחלט יכולות לתפקד כחטיף שוקולדי חביב פלוס, אפילו פלוס פלוס, אבל כשהן על תקן דגני הבוקר ופוגשות בחלב, ממש כמו בגרסתן הקודמת, הן מאבדות אוטומטית מפריכותן ומקבלות מרקם קצת חלקלק ולא נעים.

שורה תחתונה: כיפיות כממתק, פחות מוצלחות כדגני בוקר. 3.5 כוכבים.

מחיר: מ-19 שקלים לחבילה.

+ אהבנו: בקבוקי המים החדשים של נביעות – של ליטר ושל 320 מ"ל. מאז שהם יצאו אנחנו משתמשים רק בהם (הליטר לנו, ה-320 לילדים). מ-6 שקלים לגדול, מ-14 לשישייה של קטנים.

- לא אהבנו: מנטוס 3D אניגמה. אם להיות כנים, לא באמת מעניין אותנו איזה טעם ניסיתם ליצור. סתם עוד מסטיק. 6.5 שקלים לאריזה של 14 מסטיקים.

>> לכל ביקורות המוצרים שלנו