פופקורן במרשמלו (צילום: חן שוקרון, אוכל טוב)
פופקורן. פוטנציאל התמכרות גדול | צילום: חן שוקרון, אוכל טוב

פופקורן מתוק-מלוח, הוטפופ

תמיד היינו סאקרים של השילוב בין מתוק למלוח, ע"ע במבה נוגט, בייגלה עם שוקולד וכמובן חטיפי השוקולד-חמאת-בוטנים לסוגיהם. לא יעזור כלום – שני הטעמים האלה פשוט עושים שירות מעולה זה לזה – המתוק מעורר חשק למלוח, המלוח מספק אותו ומעורר מיד חשק למתוק וחוזר חלילה – והכל באותו ביס.

אז כן, אהבנו מאוד את הפופקורן החדש של הוטפופ, שהוא מלוח ומתוק כאחד. עד כדי כך אהבנו, שהכרזנו על השקיות למיקרו כעל מנות אישיות, ולא כיבדנו מהן ולו כזית. מה שכן, רשמנו לפנינו שהיה יותר נחמד אם המתוק היה יותר קרמלי, ופחות בטעם של פשוט סוכר.

שורה תחתונה: טעים וממכר בטירוף.

>> הנה כמה מתכונים סופר שווים לפופקורן ביתי משודרג

אין תמונה
פופקורן מתוק-מלוח. אנחנו אוהבים ככה!

מחיר מומלץ: 15 שקלים לאריזה של 6 שקיות.

גבינה צהובה ללא חומרים משמרים, טרה

כל מי שחי במדינת ישראל, וצופה אפילו 5 דקות שבועיות בטלוויזיה, שמע בוודאי על המהפכה בתחום הגבינות הצהובות. קוראים לה נעם, לגבינת המהפכה, ואין בה חומרים משמרים. אז כן, השמחה במקומה, ובאמת הרבה יותר כיף אוכל בלי חומרים משמרים מאשר עם, אבל בואו נשים רגע את הקלפים על השולחן – הגבינה הצהובה של עמק? זו באריזה האדומה שאתם מרמזים אליה בפרסומות? יצאה במהדורה ללא חומרים משמרים כבר לפני חודשים ארוכים, אז רק אל תעשו כאילו המצאתם פה את הגלגל. נכון, בטרה מדובר בסדרת הגבינות כולה, ולא רק במוצר אחד, וגם התוקף של הגבינות מרשים (4 חודשים!), ובכל זאת, אנחנו מרגישים חובה להזכיר את הפרט הקטן הזה.

לגופו של עניין – הגבינה הצהובה הבלתי משומרת טעימה מאוד, לא פחות מהרגילה, ויש שטוענים שאפילו יותר. גרסת ה-9 אחוז שומן מבאסת קצת, אבל זו דרכן של גבינות צהובות עם 9 אחוזי שומן.

שורה תחתונה: טעים מאוד. 4 כוכבים.

מחיר מומלץ: 15 שקלים לגבינה 28 אחוז באריזת ואקום של 200 גרם.

גבינה צהובה ללא חומרים משמרים, טרה (צילום: שי אפגין,  יחסי ציבור )
גבינה צהובה ללא חומרים משמרים. טעים - כן, חדשני - לא | צילום: שי אפגין, יחסי ציבור

נביעות + 7 עם סטיביה

מכירים מים בטעמים? ידעתם שיש בהם 15 קלוריות ל-100 מ"ל, שזה אולי פחות ממשקאות ממותקים, אבל עדיין 75 קלוריות לבקבוק קטן (שזה בערך תפוח)? אז עכשיו יש מוצר חדש – נביעות בטעמים מומתק בצמח הסטיביה, עם 7 קלוריות ל-100 מ"ל בלבד.

חוות הדעת שלנו על הנביעות החדש מורכבת מכמה חלקים: מבחינת הקלוריות – מברוק. יותר טוב חצי תפוח מאשר תפוח שלם. מבחינת השימוש בסטיביה – קבלו פרגון. הסטיביה הוא ממתיק טבעי ובריא באפס קלוריות, שעדיף בהרבה על כל הממתיקים המלאכותיים למיניהם. גם הטעם סבבה – מרגישים שיש פה ממתיק חדש ולא מוכר, זה אפילו צורם טיפה, אבל כל מי שניסה לשתות את הקפה שלו עם סטיביה יודע שטעם הלוואי יכול להיות מורגש הרבה יותר. הבאסה היא שבסופו של דבר, הסטיביה היא רק אחד הממתיקים המשמשים במשקה הזה, כך שיש עוד לאן לשאוף. מגיע בטעמים טרופי עדין ואגס-תפוח עדין.

שורה תחתונה: בסך הכל מוצלח, למרות טעם לוואי קל. 3.5 כוכבים.

מחיר מומלץ: 6.50 שקלים לבקבוק של חצי ליטר, 7.5 לליטר וחצי.

נביעות + 7 עם סטיביה (צילום: שירה פולבר,  יחסי ציבור )
נביעות עם סטיביה. עכשיו זה דיאטטי! | צילום: שירה פולבר, יחסי ציבור

דיאט NESTEA אפרסק

משקאות קלים הם תמיד טעימים, כמו שמיץ פטל הוא תמיד טעים. רק כשמזכירים לנו במפורש שהם מבוססים על מי ברז רגילים מתעורר החשש – אולי זה בכלל לא טעים? אולי זה מלא טעמי לוואי, ורק המתיקות מחפה עליהם? אז במקרה של הדיאט נסטי החדש אפשר להיות שקטים – המשקה מבוסס על מים מינרליים. חוץ מזה יש בו 12 קלוריות לכוס, שזה 5 ל-100 מ"ל, וכשהוא קר הוא טעים ונחמד מאוד. כמו עם רוב המשקאות הדיאטטיים – כשהם מתחממים אפילו טיפה הם מאבדים את זה לגמרי.

שורה תחתונה: טעים למדי ומצוין לאיסנטיסים. 4 כוכבים.

מחיר מומלץ: 6 שקלים ל-500 מ"ל.

 

אין תמונה
דיאט נסטי אפרסק. על מים מינרליים למהדרין

בולגרית אבטיח, גד

למרות השם המבלבל, בולגרית אבטיח אינה בולגרית בטעם אבטיח, אלא קוביות בולגרית חתוכות מראש. וכאן עולה השאלה: בשביל מה אנחנו צריכים קוביות של בולגרית חתוכות מראש? האם פעולת החיתוך היא כה קשה שצריך לקנות מוצר שחוסך לנו אותה? ובכן, קצת.

הדבר הטוב בקוביות האלו הוא הצורה הגיאומטרית המדויקת שלהן – קוביות שעומדות בפני עצמן (ולא מתפוררות בצדדים, מה שקורה כשחותכים בולגרית לבד) עם מליחות עדינה ולא אגרסיבית. אנחנו דווקא לא דגמנו אותן עם אבטיח אלא בסלט ובפסטה, והיינו מרוצים מאוד גם מהטעם וגם מהמרקם. האם אנחנו צריכים מוצר כזה מלכתחילה? לא ממש.

שורה תחתונה: לבעלי האו.סי.די וחובבי הצורות הגיאומטריות המושלמות בלבד. 3 כוכבים.

מחיר מומלץ: 15 שקלים ל-200 גרם.

אין תמונה
בולגרית אבטיח. קוביות מושלמות
>> בשבוע שעבר בדקנו קורנפלקסים חדשים
>> ככה מכינים מוקפץ כמו במסעדה