אין תמונה
מתפוררות עוד לפני שמגיעים הביתה

אצבעות בצק עלים
בצק עלים הוא לא מהבצקים שהעבודה איתם מצריכה כישרון רב (תיכנסו לסדנה שלנו, תראו כמה זה פשוט). ובכל זאת, בית VICENZI האיטלקי הצליח להוציא מתחת ידיו שני מוצרי בצק עלים בינוניים לגמרי: אצבעות בצק עלים עם חמאה ואצבעות בזיגוג סוכר. הן אלה והן אלה אמנם עומדות בהבטחת הפריכות, אך משעממות מכל הבט אחר. לא הוד להן ולא הדר, הן מתפוררות למיליון חלקיקים בכל ביס (אל תתפלאו אם אפילו הדרך מהסופר הביתה תותיר בהן חותם קשה), וטעמן הוא כטעם בצק עלים שהומתק מעט, בלי יותר מדי מחשבה יצירתית.
שתי מחשבות עיקריות עולות עם הטעימה של האצבעות החדשות: אחת, כמה מאכזב שאין כאן מילוי של איזה קרם וניל הגון, והשנייה: אולי העוגייה הבאה תהיה יותר מוצלחת. אז כן, האצבע השנייה טעימה מהראשונה, והשלישית מהשנייה – אבל ככה זה עוגיות, אפשר להתרגל להכל.
מחשבה שלישית מתגנבת, ייתכן ואם משתמשים בהן כבסיס לקינוח ויוצקים מעליהן איזה  גאנש שוקולד או קרם ווניל, הן לא רק יקצרו את הזמן הדרוש  בדרך כלל להכנת קינוח מפואר אלא גם ייקצרו לא מעט מחמאות.
מחיר: 8-9 שקלים לחבילה

אין תמונה
מצופים שווייצרים, זה טוב כמו שזה נשמע

ופלים מצופים של טוגי
"הוופל הנמכר ביותר בשווייץ", מבשר הקומוניקט, אבל אנחנו נשארים אדישים. צרכנים למודי קרבות אנו, כבר לא קונים אותנו בהצהרות חלולות שכאלה. פותחים את האריזה, נועצים שן. או.קיי, אולי יש משהו בעניין השווייץ הזה. נוטלים עוד ביס-שניים, והופ – לא רוצים יותר כלום מהחיים. רק אספקה שוטפת של הטוגי האלה, ויפה שעה אחת קודם.
הביטו, מדובר בוופל בן של אלף זונות. הוא פריך, הוא אוורירי במידה ועם זאת מושחת כהלכה, הוא משוקלד בול כמה שוופל צריך להיות משוקלד והוא לא מותיר אחריו כבדות או שנאה עצמית רבות מדי. מה עוד אפשר לבקש מוופל?
הטוגי קיים נכון לרגע זה בארבעה טעמים, שניים טובים (אגוזי לוז ושוקולד) ושניים מעולים (שוקו שוקו וקוקוס). שימו לב לקוקוס הזה, מופרך כמה שזה יישמע. הוא עוד יגיע רחוק.
מחיר: 5 שקלים לחטיף של 40 גרם

אין תמונה
סיידר ישמח לבב אנוש

ג'אמפ תפוח וקינמון
לרגל החורף השיקה טמפו ג'אמפ חדש, תפוחים בניחוח דבש וקינמון, במהדורה מוגבלת. הקטע הגדול של המשקה הזה, לפי הפרסומים, הוא העובדה שאפשר לחממו במיקרו ולקבל – הפתעה! – משקה תפוחים וקינמון מהביל. או.קיי.
ראשית ניסינו את המשקה בגרסתו הצוננת, וראינו כי טוב. גיוון נחמד למיץ תפוחים רגיל, עם ניחוח מורגש בהחלט של דבש וכזה קצת פחות מורגש (וטוב שכך) של קינמון. המחלוקות התחילו כשניסינו לחמם את המשקה. המחנה האחד טען שטעים לאללה, המחנה השני השתעמם מעט, וקבל על חוסר מתיקות ועל טעמים לא מספיק עזים. בסופו של דבר חיזקנו את הג'אמפ החם במעט אלכוהול (היה לנו רק קוואנטרו) – וכל המחנות שמחו שמחה גדולה.
גם אתם אהבתם? בטמפו מבטיחים שאם רק תוכיחו שאתם מספיק רוצים, המהדורה המוגבלת תהפוך לקבועה.
מחיר: 5.5 שקלים לליטר וחצי