נשנושים נקניקיות וקטשופ

אין תמונה
נשנושים ספורט. יש לזה טעם של נקניקיות!

אוהבים קרטיב קולה? שמתם לב שבעצם אין לו טעם של קולה? ומה לגבי ביסלי בצל, או להבדיל מיץ ענבים? הקשר בין המוצרים המזינים האלה לבין המאכלים שעל שמם הם קרויים קלוש במקרה הטוב. לאור זה, הדבר הכי מפתיע ב"נשנושים ספורט - חטיף בטעם נקניקיות עם קטשופ" החדש של בייגל בייגל, הוא שאכן, יש לו טעם של נקניקיה עם קטשופ. אם זה חסרון או יתרון, זה כמובן נתון להחלטתכם. גם מבחינה קלורית, החטיף המיוחד למונדיאל נותן פייט יפה למקור, עם כמעט 1400 קלוריות לשקית (בת 300 גרם). למרות המרקם הקצת מוזר של החטיף, מדובר בקרקר לכל דבר, שיכול לרוץ טוב בין הבירות לגרעינים על השולחן הסלוני בכינוסי המונדיאל, ויסתיים בסבירות גבוהה עוד לפני המחצית השנייה. מה שכן, קחו בחשבון שכשתחזרו הביתה, הריח הדומיננטי מוריד את הסיכוי שלכם לנשיקת ניצחון.

שורה תחתונה: למרבה הזוועה, זה באמת בטעם של נקניקיות וקטשופ.

מחיר: 12.5 שקל לאריזת 300 גרם, 4 לאריזת 60 גרם.

מלבניות חמאה דקיקות עם שקדים

אין תמונה
מלבניות חמאה דקיקות. טעיםםםםם

מותג העוגיות Mooi מצא חן בעינינו למן הרגע הראשון. נכון, כשפרץ לחיינו בסערה לא כל מוצריו היו טובים באותה מידה – אבל בהחלט היה אפשר לזהות כבר אז שמדובר בעוגיות רציניות, שמתכוונות להישאר לנו במדפים ובירכיים זמן לא מבוטל.

לאחרונה נוספו לסדרה עוגיות חמאה דקיקות עם שקדים – ואנחנו חיבקנו אותן בחום. אמנם דקיקות היא בדרך כלל לא תכונה שמדברת אלינו, בטח לא כשמדובר בעוגיות, אבל כאן היא תורמת לחוויית פריכות מהממת ומהנה במיוחד. הטעם מזכיר טיפה קרמל (היו שנזכרו בעוגיות לוטוס), שבבי השקדים רק מוסיפים, ולמעט מתיקות יתרה – העוגיות הוכתרו כהצלחה גדולה.

שורה תחתונה: קצת מתוק מדי, אבל קרמלי, פציח ומענג.

מחיר: 13 שקל לאריזת 100 גרם.

שוגי תות בננה

אין תמונה
שוגי תות בננה. בלי צבעי מאכל, אבל עם ים סוכר

עולם הדגנים לילדים משתנה כל הזמן, כשהיצרנים משתדלים לחדש בצורה שתמשוך גם את הילדים וגם את הוריהם שמעוניינים שיצרכו דגנים בריאים. שוגי בטעם תות בננה, למשל, לא מכיל צבעי מאכל, וזאת למרות שהוא מורכב מעיגולים ורדרדים (שמזכירים יותר מכל במבה אדומה, גם בצורה וגם בטעם) ומבננות קטנטנות וצהובות. אז איך מושגים הצבעים ללא שימוש בצבעי מאכל? מסתבר שבתלמה משתמשים ברכז טבעי של פירות וירקות בתהליך היצור.

לפני הכל בואו נסכם שלמרות ההיעדר המבורך של צבעי המאכל - בריא, זה לא. בשוגי יש המון סוכר והמון קמח לבן, בדיוק מה שאתם יודעים לבד שלא מומלץ. אבל מה? זה ממש טעים. שני נסיינים זעירים התלהבו מאוד מהצורות, סיימו כל אחד שתי מנות והתעקשו אפילו לשתות את החלב, בו נספגו טעמי הדגנים. הנסיינים הבוגרים, שציפו לפצצת סוכר מתקתקה, הופתעו גם הם לטובה והחליקו קערית מלאה, ככה בלי לשים לב. בהחלט אפשר להתמכר לקערית כזו, מדי פעם.

שורה תחתונה: יותר ממתק ופחות דגנים שכדאי להתרגל אליהם. והיי, הצורות מגניבות לאללה.

מחיר: 20-22 שקל לאריזה במשקל 375 גרם.

ג'ייקובס נטול קפאין

אין תמונה
ג'ייקובס. נטול קפאין, אבל גבר גבר

קפה נטול קפאין הוא בדרך כלל לא חוויה קלה – ולכן זה לא מקרה שעיקר הקהל שלו מתבסס על נשים בהריון/מניקות/כאלה שממש אסור להן קפאין. הנטול החדש של ג'ייקובס משנה את התמונה לחלוטין: הוא טעים ממש, טעמו כטעם קפה, ולא שום תחליף סינתטי דוחה, והוא בהחלט יכול להחליף את הנס הרגיל פה ושם, ולא רק כשממש חייבים. כמו הג'ייקובס הרגיל – מומלץ בחום.

שורה תחתונה: צדק המשורר באומרו: אם אין ג'ייקובס, אז עזבו.

מחיר: 44-48 שקל.

>> בואו לקבל מגיל חובב מתכונים לפסטה