חטיפי חלבה להקפאה

אין תמונה
חלבה - גרסת ההקפאה. יופי של רעיון
על השולחן הונחה קופסה צוננת עם הכיתוב "מעדן חלבה שומשום ללא תוספת סוכר – לייט", ואנחנו לא התרגשנו בכלל. גם לייט, גם ללא תוספת סוכר – תכף תמהלו את החלבה שלכם במים ותצפו שנשמח. הטוויסט של חלבה שמיועדת להקפאה דווקא נשמע מגניב, אבל חוץ מזה – גורנישט.

מה שקרה בסוף זה שאת הטעם הדיאטטי לא הרגשנו, וגם לא את המרקם הפירורי הרגיל. תחת זאת קידמה את חכנו חלבה מצוינת במרקם מדויק, צוננת ונעימה אך לא קפואה. גם מי שלא נמנה עם חובבי הז'אנר ציין לטובה את המוצר, את טעמו הקלאסי ואת גודלו (או שמא קוטנו) המוצלח. למרות היותו קטנטן כל הבודקים שבעו מחטיף אחד, אבל כן הביעו דאגה מהערך הקלורי העדיין-בעייתי – 110 קלוריות ליחידה (25 גרם).

שורה תחתונה: הרבה יותר שווה ממה שנדמה.
מחיר: 13-15 שקל לחבילה.

אין תמונה
סוכריות חמאה בטעם קפה
וורטר'ס בטעם קפה ללא סוכר

"אני עדיין זוכר את הממתק הראשון שקיבלתי מסבא. זו הייתה סוכריית וורטר'ס אוריגינל בנייר עטיפה מוזהב. לעולם לא אשכח את הטעם המתוק, הקרמלי, הקרמי. הרגשתי שאני באמת מישהו מיוחד". לא משנה אם גדלתם בבית של יוצאי פולניה או בקן עיראקי חמים – אין ילד שלא קיבל סוכריות וורטר'ס בבית סבתו. הסוכרייה השמנמנה והקרמלית טבועה כל כך עמוק בנוסטלגיה הקולקטיבית שלנו, שזה כמעט עוול להוציא אותה בגרסת קפה דיאטטית. מצד שני, הנסיבות קצת השתנו מאז: 1. אנחנו כבר לא ילדים. 2. אנחנו תמיד בדיאטה.

לכן החלטנו לתת צ'אנס למוצר החדש, המכיל 9 קלוריות בלבד לסוכרייה, ומגיע בשקית מהודרת עם ניחוח של חו"ל. אז מבחינת פרזנטציה, נודה שהוורטר'ס החדשות יפות מתמיד: הן ארוזות בעטיפות זהב נפרדות ומפוספסות בגווני קרמל-קפה מפתים. לגבי הטעם - זה כבר סיפור אחר. את המתיקות מחריבת השיניים של המקור מחליפה עכשיו מתקתקות מעודנת ומתונה, מהקרמיות החמאתית נותרה רק נגיעת קרמל צנועה, והנוכחות המרכזית שמתבצרת על הלשון היא ללא ספק של קפה. בקיצור, יופי של מוצר, אבל ממש לא וורטר'ס.

שורה תחתונה: פתרון נחמד למבוגרים שמתחשק להם משהו מתוק ומוכנים להשליך את הנוסטלגיה מהחלון. ילדים לא יאהבו.
מחיר: 9 שקלים לשקית של 90 גרם.

סוכריות must על מקל בטעמי פונץ'-בננה ומנגו-תפוז

אין תמונה
מאסט על מקל. בחירה משונה של טעמים
חדש מ-must: סוכריות על מקל ב"טעמי גלידה מרעננים" - פונץ'-בננה ומנגו-תפוז. כל סוכרייה מכילה 26 קלוריות, וכמות לא מבוטלת של טעם לוואי סוכרזיתי, כמתבקש.

אבל המאסט החדשות אינן נטולות יתרונות: ראשית, הן על מקל, וסוכריות על מקל זה כיף, בלי הבדל דת, גזע ומין. שנית, הן עשויות כהלכה: מרקם נעים ונכון, דוגמה מלבבת ונאה, נייר שנפרד מהסוכרייה בקלות (!), ואולי הכי חשוב - טעמים לא רעים בכלל (הפונץ' בננה קצת דבילי, אבל עדיין חינני בדרכו).

שורה תחתונה: נחמד מאוד. בעיקר למי שבדיאטה.
מחיר: 10 שקלים לשקית של שש סוכריות, 2 שקלים לסוכרייה בודדת.